Tvrdík plánuje kandidaturu do výkonného výboru FAČR! Musíme s Křetínským posílit prestiž LFA, má jasno šéf Slavie

Boss Slavie prozradil své plány do budoucna. Poté, co byl před úterním Ligovým grémiem LFA osočován, že kritizuje chyby až když je pozdě, se rozhodl více ve fotbale angažovat. Jak? Chce kandidovat do výkonného výboru FAČR a spolupracovat s Danielem Křetínským. Alespoň to prozradil v rozhovoru pro Lidovky.

zdroj: slavia.cz

Jaroslav Tvrdík přiznal, že nesmírně uznává Daniela Křetínského. „Cokoliv, co slíbil, to platilo,“ vyjádřil se na adresu sparťanského majitele boss Slavie. Ačkoliv se domluvili, že o fotbale spolu mluvit nebudou, budou to muset porušit.

Prý jinak výzvám, které staví do cesty současná ekonomická a zdravotní krize, čelit nelze. Společně chtějí posílit prestiž Ligové fotbalové asociace. Kromě toho však šéf sešívaných vytáhl ještě jedno eso z rukávu. Chce kandidovat do výkonného výboru FAČR.

Ke kandidatuře měl dle svých slov být vyzván Miroslavem Peltou i řadou klubů. Aktuálně jej tak čeká hledání podpory mezi kluby. Chce zaujmout jednu ze dvou pozic reprezentujících profesionální fotbal ve výkonném výboru Fotbalové asociace České republiky.

Volby se budou konat na podzim 2021. A že se o Slavii doposud mluvilo jako o týmu, který je sice silný na hřišti, ale v zákulisí tomu tak kvůli mocnářům ze Sparty a Plzně v LFA i FAČR není? Právě to by se zvolením Tvrdíka mohlo změnit.

Slavia pak má chtít využít i triumf na manažerském poli v osobě Jana Nezmara. Jak to celé dopadne?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jak může zvedat prestiž někdo kdo byl v 90letech v ČSSD a podílel se na rozkrádání státu? Někdo kdo přivedl podle notiček ČSA na buben. Ten co nechal ovlivnit losování poháru? Jarouš si nevidí do huby. Nic horšího než Tvrdík a číňani Slávii potkat nemohlo. Takhle se devalvuje kdysi celkem známé fotbalové jméno. 🤮

      • Ty jsi tu losovačku neviděl, nebo je ti to jedno? Pravda, že to asi naštvalo jen pravé fanoušky Slávie a ne ty co se vyrojili, když přišly čínské špinavé peníze. Na Strahov jsi samozřejmě nechodil a tenkrát ještě fandil Plzni. Fanoušci “úspěchu” jako jsi ty by měli mlčet. 😉

      • Losovačku jsi neviděl, nebo je ti jedno když se ve sportu tohle děje? Na Strahov jsi nechodil viď? Tam byli jen praví fanoušci. Ne takoví co se nabalili na úspěch čínských peněz jako ty. 😉

  2. S doktorem Křetínským, jak ho s oblibou tituluje, zase Pelta, už v roli předsedy FAČR, podle svých slov z policejních odposlechů vymyslel kauzu „tajemné kabely“. A také s ním spolupracoval na začátku 21. století ve Spartě, když do ní mladý Daniel Křetínský vstoupil a on tam působil coby sportovní ředitel. Záhy ale jiné policejní odposlechy odhalily známé Peltové výroky o „cinklém jaře“ a Křetínský se za svého ředitele významně postavil. Od té doby Miroslav Pelta mluví o „doktorovi“ s úctou a rád mu kdykoli pomůže. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Realu hrozí vypadnutí z Ligy mistrů! Nemusí z toho být ani Evropská liga

Real Madrid si dnešní prohrou pořádně zkomplikoval další účinkování v Lize mistrů. Aktuálně sice španělský tým ztrácí bod na první příčku, jenže ne vše je tak růžové, jak se na první pohled může zdát.

Co potřebuje Slavia k postupu v Evropské lize? Vše má ve svých rukou, rozhodnout může už ve čtvrtek

Když byla Slavia rozlosována do skupiny s Leverkusenem, Nice a Beer Shevou, očekávalo se, že si sešívaní hravě poradí s Izraelci a s Francouzi se poperou o druhé místo za nejsilnějším Leverkusenem. Vše je ale nakonec úplně jinak.

Boží ruka sáhla Maradonovi na život. Jak to všechno začalo?

Argentinský fotbalový útočník přezdívaný „zlatý chlapec“ anebo „boží ruka“ byl mnohdy milován, ale také nenáviděn. Během svého divokého a kontroverzního života stihl mnohé.