Reklama

Tvrdík pálí do agentů Stanciua: Byl to šok, celé to bylo velmi zbytečné

Agenti ve fotbalovém prostředí, to je věčná debata. Zatímco pro hráče je to takřka klíčový zprostředkovatel, bez kterého by se téměř neobešel, kluby s nimi často tak vřelé vztahy nemají.

Jistě jste zaregistrovali kauzu kolem Nicolae Stanciua. Na rumunského záložníka si dělal zálusk Galatasaray Istanbul, podle několika zdrojů byl už přestup téměř hotový, pak se zase navyšovala nabídka.

Celou ságu přiblížil na klubové tiskové konferenci předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. “Jednomyslně jsme se shodli, že ve Slavii zůstává,” uvedl nejprve ke sportovní stránce věci.

Následně, upřímností sobě vlastní, vytknul práci zastupitelů záložníka červenobílých.  

“Mrzí mě, jak situace probíhala. Musím přistoupit ke kritice agentů hráče. Kdyby na úvod neavizovali, že může částka být až plus 8 milionů euro, vůbec bychom nejednali. První nabídka přišla na 4 miliony. Pro nás to byl šok, zklamání. Celá atmosféra „nepřestupu“ pak byla velmi zbytečná,” vyjádřil nespokojenost Jaroslav Tvrdík.

Nicolae Stanciu v uplynulé sezóně naplno procitl a stal se tahounem sešívaných. To si uvědomuje i vedení klubu z Edenu.

“Nico je možná nejlepší hráč celé ligy, v minulé sezoně byl jeho příspěvek pro nás zásadní. Zůstává, má dvouletou smlouvu a věřím, že najdeme řeč o jeho další budoucnosti,” dodal k 28letému fotbalistovi Tvrdík.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Dotaz, co je na tom kauza? Článek asi ok, ale nevím proč píšete o kauze. Vždyť žádná není:) Jen nevyšel přestup, to je cele

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené