Reklama

Tvrdík apeluje na nejvyššího státního zástupce ve Skotsku: Pokročte v kauze Kúdely!

Jaroslav Tvrdík během klubové tiskové konference otevřel téma, které mediálně vyšumělo. Ondřej Kúdela na Ostrovech posloužil jako exemplární příklad, který byl bez důkazů vybarven jako rasista největšího kalibru. UEFA trestala o sto šest a český stoper přišel o fotbalovou událost roku o EURO 2020 (hrané v roce 2021).

Soudržnost lidí okolo Slavie jde opravdu cítit. Ať se jedná o představení nových dresů, kde se ve videu od Pumy v hlavní roli ukázal dlouhodobě zraněný David Hovorka, nebo třeba také to, že Lukáš Provod po vážném zranění kolene vyinkasoval novou smlouvu!

To jsou sice naprosté detaily, ale právě ony jsou pro týmovou pohodu absolutně nedocenitelné. Ve fotbalovém prostředí si všichni hrají na rodinu na soudržnost, ale pouze reálné činy mohou tyto fráze potvrdit.

S ohledem k lásce či nenávisti ke Slavii tohle nejde zpochybnit. Dalším důkazem, že vedení stojí za hráči a hráči za vedením, je to, že Jaroslav Tvrdík regulérně vytáhl již vyhaslé téma Ondřeje Kúdely.

“Já budu do Skotska v tomto týdnu odesílat osobní dopis, ve kterém chci požádat, poprosit, upozornit na to, že se v této sportovní kauze nic neděje.”

“Hráč Ondřej Kúdela má za sebou již 7 zápasů ve kterých nehrál. Byl potrestán sportovně, byl potrestán finančně. Nejnižší výdělek reprezentanta na EURU, kde by Ondra (Kúdela) patřil do základní sestavy, je vyšší než milion Kč. Jeho trest v dané chvíli probíhá,” pokračoval slávistický bos.

“V tom vyšetřování se nic neděje a neexistuje veřejný zájem stíhat Ondřeje Kúdelu. Podle nás je ta situace bezprecedentní a chceme, aby stíhání Ondřeje Kúdely bylo uzavřeno,” sdělil Jaroslav Tvrdík.

Zdroje: SK Slavia Praha, O2TV Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Bravo, Jaryne !
  Jen si myslím, že Tvůj apel tam bude každýmu u prdele. Bylo by potřeba se vzbouřit obecně proti vedení UEFy – minimálně země V4 a iniciovat jeho odvolání. To jak zatočili s Kúdelou a s maďary
  v porovnání s kamarou, Arnautovičem a s Anglií na Euro obecně, by mělo mít dozvuky. To kurwa není normální. Zase by nám to přisralo, ale to už my slávisti máme od zářezu s Kyjevem a protestu Slavie tehdy. Slávisti na Kúdelu nezapoměli – já ho tady mám v kanclu na kalendáři trvale – měsíce už neotáčím. Je potřeba dát najevo černejm rasistům a jejich bílejm vlezdoprdelistům, co si o nich myslíme.

  • GRXT to napsal skvěle, plně souhlasím! Moc se mi líbí hlavně myšlenka spolupráce zemí V4 proti obrácenému rasismu, ponižování a zastrašování “všeho z východu” a arogantně pokryteckého chování buranů a primitivů ze “západu”! Toť můj ORTEL!!!

 2. Kúdela je proti “ostrovanům” co se týče rasizmu úplný amatér! Ale prostě je z méněcenného východu!!! A tak to bude VŽDY!!! Kdo si myslí opak, je naivka?:-)))

 3. Jo, to je všechno hezký a v zásadě pravda, ale je třeba na to jít diplomaticky, aby mu nepřisolili ještě víc. Já bych hlavně využil argumentací z nedávného Eura, kde se podobné přečiny trestaly marginálně, a hlavně co provedli sami Angličani po prohraném finále, kdy rasisticky spílali vlastním hráčům..to je dvojí metr co úplně bije do očí. Ale vynechal bych z toho V4, to ničemu nepomůže, protože Slováci ani Poláci žádný malér neměli, a nepůjdou kvůli nám do války…

 4. Kúdela si vše zavinil sám,kdyby držel papulu,nemusel si projít tímto martýriem.Pochopil bych,kdyby Slávie prohrála a on byl porážkou frustrován,ale bylo to naopak.

 5. Tvrdík si to tímto u mě trochu vyžehlil. Ta jeho omluva mi tehdy dost vadila, přestože jsem ji chápal coby diplomatické zamlžení, aby nepřišly ještě další inkviziční útoky ze strany UEFA. Teď to co chce zvednout prapor a ještě zabojovat za možnost Ondrovi účasti v pohárech hned od začátku.

 6. Asi se zbláznil a zapomněl že už nejsou 90 léta on člen čssd a ani skotská policie není jako ta naše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené