Reklama

Trpišovský po výhře chválil vstup do zápasu i týmový výkon

Slavia vyhrála důležitý zápas s Baníkem Ostrava a přiblížila se titulu. S výkonem byl spokojený i trenér Jindřich Trpišovský, který v rozhovoru pro O2 TV chválil vstup do zápasu i velmi dobrý týmový výkon.

Zdroj: slavia.cz

V příštím zápase s Plzní doufá ve stejný výkon, jaký jeho svěřenci podali před dvěma týdny. „Budeme určitě apelovat na hráče, abychom prostě vyhráli, abychom navázali na minulý výkon proti Plzni. Dává nám to skvělou možnost, titulový zápas, můžeme rozhodnout.”

Zároveň si Trpišovský uvědomuje, že Plzeň má skvělou formu a porazit ji bude velice těžké. „Ale nic nepodceníme, Plzeň kromě jednoho zápasu všechny vyhrála, bude nás nahánět, bude to těžký soupeř, vede jarní tabulku. Nic hotového v žádném případě není, ale máme obrovskou šanci rozhodnout, nechceme na nic čekat.”

S výkonem i výsledkem je spokojen. „Dobře jsme do toho vstoupili a kromě dvou krizových situací to byl velmi dobrý týmový výkon.”

Jediné negativum byla dle trenéra Sešíváných nepokrytá šance Potočného. „Všechno pozitivní až na to, kdy Ondra Kolář likvidoval tu hlavičku v prvním poločase, která by nám to určitě zkomplikovala, a pak na konci to snížení.“

Oproti poslednímu zápasu s Baníkem chtěl změnit všechno. „Chtěli jsme udělat jinak všechno. Soustředit se na naši hru, koncentrovat se na výkon, aby hra měla plynulejší spád, aby to byl víc fotbal, což se stalo. Čtyři góly, hodně šancí, zajímavé utkání nahoru dolů. My takhle musíme hrát,” uzavřel Trpišovský.

Použité zdroje: slavia.cz, O2 TV

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené