Trpišovský o Stanciovi: Když bude hrát jako teď, nebudou mi chybět jeho kanadské body

Slavia vyhrála na půdě Mladé Boleslavi, předvedla slušný výkon a přiblížila se zisku titulu. Oslnil třeba stoper Zima, který se nebál práce s míčem a zároveň byl jistý směrem dozadu. Trpišovský v rozhovoru pochválil jiného hráče, Holeše.

Zdroj: slavia.cz

Trpišovský zápas pozitivně ovlivnil střídáním těsně po poločase. Poslal do hry vysokého Takácse, jenž výrazně pomohl ve středu pole. „Cítili jsme, že Boleslav má vyšší hráče, navíc Budínský dobře kope standardní situace, hrál Mazuch, který je výborným hlavičkářem.”

Výborný výkon předvedl na podzim často kritizovaný Nicolae Stanciu. Mimo asistence několikrát nahrál do veliké šance a sám třikrát nebezpečně vystřelil. „Od něj to byl skvělý výkon stejně jako od celého mužstva. Když bude hrát jako teď, nebudou mi chybět jeho kanadské body. Přihrál do tří nebo čtyř gólových šancí.”

Chvály se dočkal i Tomáš Holeš. Je zvyklý hrát na kraji obrany, tentokrát nastoupil v záloze a předvedl dobrý výkon. „Nerad někoho vypichuju, ale i vzhledem k tomu, že hrál na této pozici poprvé, to byl podle mě náš nejlepší hráč.”

Jedna z opor Slavie Petr Ševčík opustil hřiště už po 55 minutách. Nebylo to však kvůli výkonu, ale kvůli svalovému problému. „Už o poločase to vypadalo, že Ševa bude střídat. Ještě to deset minut zkusil. Má problém svalového rázu, nechtěli jsme i kvůli programu, který nás čekat, riskovat vážnější zranění,” uzavřel Jindřich Trpišovský.

Použité zdroje: slavia.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Liberec si brousí zuby na útočníky pražských ‘S’, zároveň by rád přivítal Hušbauera

Deník Sport přišel s informací, která zaujme fanoušky nejen Slovanu Liberec, ale také oba tábory pražských 'S'. Údajně byla započata jednání o...

Marek Jankulovski opouští pozici sportovního ředitele Baníku. Kam povedou jeho další kroky?

V Baníku Ostrava dochází před spuštěním nového ligového ročníku 2020/2021 ke změnám nejen hráčským, ale i funkcionářským. Pozici sportovního ředitele již nebude...

Václav Černý opět mění působiště! Z Utrechtu odchází hostovat do Twente

Před rokem Václav Černý nadobro a nenávratně opustil slavný Ajax Amsterdam, v němž se navzdory slibným předpokladům i kvůli častým zdravotním komplikacím...