Trpišovský o Komličenkovi: Uvažovali jsme o jeho hostování s opcí, kluby se nedohodly

Slavia v prvním utkání zimní přípravy podlehla druholigovému Ústí nad Labem. Trenér Trpišovský v rozhovoru pro klubový web neskrýval své zklamání z výkonů svých svěřenců. Jak vyřeší otázku útočníka?

Jindřich Trpišovský
Zdroj: fcbarca.com

Slavia podlehla svému druholigovému soupěři 0:1. „Ústí mělo výborný pohyb, i když se v přípravě také určitě nešetří. Na druhou stranu, my si s něčím takovým musíme poradit, nebyl to od nás dobrý výkon,“ řekl trenér Trpišovský.

Slávističtí příznivci mohli poprvé v sešívaném dresu vidět Oscara a Hellebranda. „Myslím si, že oba do týmu zapadli dobře, i když s Oscarem je to trochu složitější, protože toho moc nenamluví. Oba ale v prvním poločase naznačili potenciál a ty věci, kvůli kterým jsme je přivedli.“

„V některých situacích si poradili výborně, někdy to naopak bylo špatné. Ústí nás ale přečíslovalo ve středu hřiště, hráči v záloze byli pod tlakem a bylo vidět, že se oba ještě musí sžít s týmem. Do budoucna od nich musí přijít lepší výkony,“ dodal.

Slavia po odchodu Milana Škody ztratila útočníka, kterých již mnoho nemá. „Máme dva klasické útočníky a použít můžeme například Petera Olayinku a Lukáše Masopusta. Standa Tecl sice i kvůli únavě nedal v zápase dvě šance, všichni ale vidíme, že se po tom dlouhém zranění dostává zpět do staré formy.“

„V tuhle chvíli chceme vsadit na dvojici Tecl – Júsuf, aby nám dokázali, že si zaslouží místo jedničky i pro další sezonu. Necháváme si také volné místo pro Petara Musu, kterému chceme dát od léta velký prostor. Bylo pro nás velké téma, jestli si jej nestáhnout z hostování, pro něj je ale teď důležité, aby byl v prostředí, kde se mu daří a pravidelně hraje,“ říká slávistický kouč.

Slavia ovšem plánovala angažování Nikolaje Komličenka, jenž pálí góly za Mladou Boleslav.
„Na konci podzimu jsme uvažovali o jeho hostování s opcí, kluby ale nedospěly k dohodě,“ zakončil Trpišovský.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..