Reklama

Trpišovský o chybujícím Kolářovi: Cítí se za to hodně zodpovědný, na každém by to zanechalo stopy

Slavia nezvládla úvodní zápas proti Legii Varšava dle očekávání. Jedním z důvodů bylo špatné vyběhnutí gólmana Ondřeje Koláře, po kterém se polský tým dostal do vedení. Co o často chybujícím Kolářovi řekl na tiskové konferenci kouč Jindřich Trpišovský?

Slavia hrála povedené utkání, mohla již vést, místo toho ovšem prohrávala. Chybující Holeš nestihl náběh útočícího Emreliho a Kolář se tak dlouho rozmýšlel, zda vyběhnout či nikoliv. až už bylo pozdě.

Sešívaní dokázali srovnat, poté ale obdrželi nádhernou branku. Poslední gól utkání vstřelil v nastaveném čase prvního poločasu Masopust.

Na Koláře se tak po utkání snesla vlna kritiky, gólman je velmi nejistý a jde už o jeho třetí velkou hrubku, po které Slavia obdržela gól.

„Snažíme se ho podpořit, něco tady odvedl a dokázal. Na každém by ale takový gól zanechal v zápase stopy, cítí se za tu situaci hodně zodpovědný, prožívá to asi nejhůře za dobu, co ho znám. Navíc v těch zápasech, které jsme hráli, není moc situací, kdy by Ondra mohl nějak pomoci, chytatelných střel.

První gól padl po jednom ze zbytečných dlouhých míčů, soupeř pak balon nakopl, ten nás přelétl. Je to na Ondrovi vidět hlavně při hře nohama, hraje jednodušeji než dříve, čímž hra trpí. Snažíme se s ním všichni pracovat, aby dostal zpátky sebedůvěru.

Každý dělá chyby, to je fotbal, my ho ale potřebujeme zpátky v té sebedůvěře, kterou měl. Potřebovali bychom nějaký zápas, kde by měl příležitost nás podržet. Je to i o rozehrávce, nahoře nemáme hráče, kteří by se mohli prát o dlouhé balony, musíme mu pomoct, aby i on mohl pomoci týmu,“ řekl na tiskové konferenci Jindřich Trpišovský.

Nyní je tak otázkou, zda by nebylo lepší dát Kolářovi o víkendu volno, aby si odpočinul zejména psychicky. Jinak by klub riskoval další pokažený zápas.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. A čím že ho podporujete? Tím že ho tam pořád cpeš mu jen škodíš a posíláš ho níž a níž. Po sportovní stránce jste ho odrovnali a o psychické se nemá cenu bavit. Prober se Ty i luftjarda!

  2. Trpiše chápu. Potřebujou ho dostat zpátky do hry, aby to byl zase on. A dal se slušně prodat i když za podstatně míň než loni. Jen se to nedaří a stálo to už strašný prachy. Kluky v poli to musí taky ubíjet. Ty řeči o dobrý partě jsou pěkný, ale Kolář je teď díra, to si přiznejme a to výkon všech spoluhráčů sráží. Maďaři i poláci si ani nekopli a vedli 1:0. To se pak hraje těžko. Ferenc i Legia jsou horší mužstva než Slavia. V neděli na Baník Mandous a Kolář 3 zápasy za béčko. Jestli ne, tak můžem Mandouse vrátit. Jako věčná dvojka tam mohl na lávce sedět dál cygycygaPřémaKovář

  3. Hold chybí sebekritika,a bez té to nejde.Proste tchán ho padnout nenechá a Trpisovsky musí držet hubu, protože by mohl taky skončit.Tak dopadl ve Spartě Hřebík.Pamatujete?

  4. U Koláře se jedná od Trpišovského o falešnou solidaritu,která nemá v této sportovní “továrně”,kde se hraje o milióny,místo.Kolář se velkou měrou postaral o vyřazení Slávie z bojů o LM a na pozici v slávistické bráně jej zřejmě drží “skorotchán” Tvrdík,protože všude jinde by se po těch totálních a opakovaných kiksech už dávno pakoval do “nižších pater”!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené