Reklama

Trpišovský dal slávistům naději, že Kúdela stihne derby. Za jakých okolností půjde do zápasu?

Ondřej Kúdela je klíčovým hráčem nejen pro obranu Slavie, ale pro celou sestavu sešívaných. V jeho absenci musí Jindřich Trpišovský stoperský post všemožně lepit, teď však dal fanouškům naději, že by 34letý obránce mohl stihnout derby.

Ondřej Kúdela je mimo od duelu s Karvinou, kdy si přivodil zranění Kotníku. Zmeškal tak reprezentační sraz, duely se Slováckem, Unionem Berlín, Bohemians, Velvary a Hradcem Králové.

Zranění v Karviné přišlo 28. srpna, původní prognózy byly 3 až 4 týdny absence. Teď, na konci září, je Kúdela blízko k návratu, ale tlačí ho čas. Už v neděli totiž Slavia hraje derby proti Spartě a klíčový stoper sešívaných jej chce stihnout za každou cenu.

Kvůli tomu dokonce ani neodjel s týmem do Rotterdamu, kam obyčejně jezdí celý kádr. Kúdela zůstal v Praze, aby mohl s fyzioterapeuty podstupovat uzdravovací kůru, která by měla urychlit jeho návrat.

“Kudy má specifické zranění. Chtěl stihnout derby, na což naděje žije, je to 50/50. Dělá všechno proto, aby byl v neděli k dispozici. Zůstal v Praze s fyzioterapeutem. Do zápasu půjde, když budeme mít jistotu, že si nemůže ublížit,” uvedl na tiskové konferenci Jindřich Trpišovský.

Když si vzpomenete na jarní urychlený návrat Ondřeje Koláře, dá se očekávat, že Kúdela do duelu nastoupí. Pokud mu to kotník jen trochu povolí, je jisté, že zkušený stoper půjde do zápasu i přes bolest.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • Slátaní kašpaři odlétají na soustředění do Kambodže? No, tak že pozdravujem 🙂
      A Kedela teda berete s sebou nebo si ještě bude foukat bebíčko?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené