Více
  Novinky Fotbal Trincao se už chce poznat s Messim a hrát po jeho boku....

  Trincao se už chce poznat s Messim a hrát po jeho boku. Je připraven na to hrát v Barceloně, kde mají strach sázet na odchovance, dodává Ruiz

  -

  S dvojicí hráčů Bragy proběhly v posledních dnech rozhovory, které si vzal pod správu deník Mundo Deportivo. Zatímco na jedné straně vyjádřila budoucí posila Francisco Trincao touhu na první setkání s Lionelem Messim a vzájemnou souhru, jeho současný kolega Abel Ruiz, který se od července stane nastálo členem portugalského celku, ho chválil a tvrdil, že má ty správné dovednosti.

  Embed from Getty Images

  Francisco Trincao

  Chci se moc setkat s Leem Messim a mít možnost hrát vedle něj. Když jsem se dozvěděl o zájmu, neváhal jsem, protože jsem si uvědomoval, že mám unikátní příležitost.

  Jakmile se dosáhlo dohody mezi kluby, bylo to úžasné. Byl to můj sen a Barca je pro mě výzvou. Abel je velmi pozitivní na téma toho, co mě čeká. Mluvil se mnou o hráčích, městě, prostě o všem.

  Abel Ruiz

  Jsem zamčený doma, kam nám nosí jídlo a vše, co potřebujeme, po dobu patnácti dnů, čili nemusíme vůbec vycházet. Naštěstí sem přišli i dva mí spoluhráči a to Trincao a David Carmo, takže jsme tady tři. Vstaneme, posnídáme a hned jdeme dělat cviky, které máme. Každý z nás dostal rotoped a posílají se nám funkční i běžecké cviky.

  Na ty nepotřebujeme žádné vybavení. K tomu jsme si koupili zahradní brány a koš a po jídle si vždy trochu zahrajeme. Jsem velmi šťastný. Byl to pro mě důležitý krok a komplikované rozhdonutí, jelikož opustit Barcu je vždy velmi složité. Jsem ale rád, že jsem se k tomu uchýlil. Žádný tlak navíc na mě není, jsem na to zvyklý.

  Kdybychom pod ním nebyli každý den, nebyli bychom fotbalisty. Mám to štěstí, že tuto roli zastávám v reprezentaci, kterou několik let vedu jako kapitán a beru to dobře. Život je pomíjivý a musíte si užít každý okamžik. V Barceloně jsem zažil obtížný rok. Poté, co jsem udělal tento pro mě i mou rodinu důležitý krok, slavil jsem první gól jako šílený.

  Embed from Getty Images

  Byl to můj první zápas v základní sestavě. Od léta jsem se cítil pohodlně a v létě se dobře připravil. Sezonu jsem začal v úvodní jedenáctce, dal tři góly a najednou přestal hrát. Učinila se taková rozhodnutí a já je musel respektovat a pokračovat v práci. Takže jsem to udělal, ale od prosince až do odchodu jsem naskočil do dvou nebo tří zápasů.

  Nyní si chci sám sebe co nejvíce užívat, získat místo v základu Bragy a opět se fotbalem bavit. Já i Fati s Pérezem jsme všichni velmi dobří a byli bychom rádi za více šancí v prvním týmu, obzvláště když jsme odchovanci. K tomu však nedošlo, protože za poslední roky nebylo s hráči z akademie zacházeno správně.

  V předchozích letech bylo pevné ohraničení. Na odchovance se nesázelo a panoval strach dát šanci někomu z juniorky. Tento strach donutil mnoho z nás odejít, jelikož jsme chtěli růst někde jinde. Co se mé portugalštiny týče, obhájím si ji. Rozumím tomu, co mí kolegové říkají a oni zase mě. Je to více podobné katalánštině než španělštině.

  S Trincaem vycházím velmi dobře, je to skvělý kluk. Má velký charakter, je to excelentní hráč a určitě se mu v Barceloně povede dobře. Disponuje skvělými dovednostmi. Je to kompletní hráč. Řekl bych, že je podobný Messimu, ale s Leem nelze nikdo srovnávat. Je to typický levonohý hráč, který má dobrý driblink a je talentovaný.

  Pokud zahraje napravo, chodí dovnitř a dává góly. Pokud bude hrát vlevo, tak bude procházet přes obránce a vstřelí spoustu branek. Samozřejmě, že je dostatečně vyzrálý. Je více než připraven. Dokáže hrát dobře v Barceloně a povede se mu velmi dobře. Zatím se neví, co se plánuje na příští sezonu, ale určitě bude mít konkurenci.

  Ve všech velkoklubech jsou na každém postu dva skvělí hráči a tak bude muset – stejně jako všichni ostatní – bojovat o své místo. Hodně hovoří o Barceloně, ale kromě klubu jsem mu i já dal hodně osobních rad. V první řadě kde žít, promluvil jsem si s ním o záležitostech týkajících se města a podobně.

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Poslední novinky

  Griezmann: Chtěl bych opět dostat číslo 7 na dresu

  V průběhu živého přenosu hraní hry League of Legends se Antoine Griezmann přiznal k tomu, že by rád obdržel sedmičku na záda,...

  Tvrdá rána pro slovenský fotbal! MŠK Žilina je v likvidaci, propuštěno...

  Bylo zřejmé, že pandemie nového typu koronaviru ekonomicky postihne fotbal. Nyní to natvrdo pociťuje slovenský fotbal, konkrétně pak celek MŠK Žilina. Sedminásobný...

  Začátek éry Messiho s Ronaldem! Nejdražší hráči roku 2008

  V dnešní době hráči přestupují za stamiliony, roku 2008 stál nejdražší hráč, Ronaldinho, 80 milionů eur. V elitní pětce byl i Cristiano...