Tři týdny ve Slavii a další hostování! Záložník sešívaných odehraje jaro v Jablonci

Hostování na severu Čech, konkrétně v Jablonci, si zopakuje šestadvacetiletý záložník Slavie Praha Jan Sýkora. Rodák z Plzně strávil již podzimní část sezony na Střelnici a Petr Rada bude jeho služeb moci využít i v jarním pokračování FORTUNA:LIGY.

Jan Sýkora stráví i jarní část sezony v Jablonci. Zdroj: fkjablonec.cz

Janu Sýkorovi skončilo s posledním dnem loňského roku půlroční hostování v Jablonci, kde se zařadil mezi nejvíce potentní hráče severočeského celku. Na zimní přípravu se ovšem hlásil v týmu Jindřicha Trpišovského, která ovšem vykrystalizovala v další hostování. Znovu v Jablonci.

Oba celky se ale domluvili na pokračování hostování. Na podzim si levonohý záložník, nastupující ale většinu sezony na pravé záloze, připsal osmnáct startů, ve kterých zaznamenal pět gólů a šest asistencí.

“Jsem rád, že jsem zase v Jablonci. Chybělo mi prostředí a kluci v kabině. Cítil jsem se tady skvěle a bylo to viděti i na hřišti. Máme tady s klukama rozdělanou práci na jaro, tak jsem rád, že to tady můžu dokončit,” sdělil kmenový hráč Slavie pro klubový web.

Sýkora se ve středu připojil k zeleno-bílým a ve čtvrtek odcestuje s týmem Petra Rady na soustředění do Španělska. V aktuálně třetím celku FORTUNA:LIGY působí další dva kmenoví hráči – obránce Jakub Jugas a útočník Jan Matoušek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..