Reklama

Trenér Trpišovský promluvil o klíčových momentech v sezóně a také o letním přestupovém období

Trenér pražské Slavie Jindřich Trpišovský se po zisku titulu rozpovídal o klíčových momentech sezóny, která vyústila v zisk třetího titulu v řadě. Také prozradil informace o letním přestupovém období. Kdo by mohl přijít? Pravděpodobně nastanou i odchody některých hráčů.

Zdroj: SK Slavia Praha

Slavia Praha přejela plzeňskou Viktorii 5:1 a stala se po 21. mistrem tuzemské soutěže. Po zápase se veleúspěšný trenér s kapitánem Janem Bořilem vydal na velice obsáhlou tiskovou konferenci, která byla opravdu dlouhá.

Trpišovský promluvil o klíčových momentech sezóny, o letním přestupovém období a také o dalších zajímavých věcech.

Momenty z tiskové konference Jindřicha Trpišovského

“Už v Olomouci v poháru bylo vidět, že jsme to zase my. V kabině se kluci fotili po skupinkách a nejvíc bylo těch, kteří mají první titul nebo druhý titul, bylo to vidět, jak se ten kádr měnil.”

“Bylo by hezké sezonu dotáhnout bez porážky. Každý zápas je nevyzpytatelný, ale myslíme na to, když už jsme takhle daleko, bylo by to hezké to dotáhnout. Ale někteří hráči jsou v zápřahu deset měsíců a čeká je náročný program. Uvidíme, v jakém složení budeme.”

“V zimě jsem apeloval na to, aby nikdo neodešel, ale v létě si musíme na přestupy a na rozpočet vydělat. Jde o to, aby odchod hráčů nebyl masivní. Tým by měl ideálně přijít o jednoho z top hráčů, všichni víme, jak to vypadalo, když jich odešlo pět.”

“Vidíme jednoho velice dobrého hráče ve Skandinávii, v Holandsku a v Rakousku. Ale takového hráče si musíme připravovat. Jednoho mladého brankáře a teenagera v české lize. Otázka je, zda se někdo prodá a za kolik se prodá. K odchodu ale dojde, protože jsme to slíbili.”

Trenér Trpišovský mluvil i o krizových momentech sezóny. Mluvil i o zápase s Midtjyllandem, před kterým byl tým čtrnáct dní v izolaci, což se negativně projevilo na výkonu v tak velkém zápase.


Zdroje: YouTube – tvslavia, Twitter – Ondřej Zlámal

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené