Reklama

Tomáš Rosický po derby promluvil před kabinou Sparty! Co řekl?

Tomáš Rosický si od fanoušků Sparty i konkurenčních klubů často musel vyslechnout kritiku. Většinou se týkala nepovedených přestupů a manažerských přešlapů, jenže malý Mozart, jak se Rosickému ve fotbalovém světě přezdívá, roste!

Na novou sezónu Spartu vyzbrojil očividně dobře! Během minulé sezóny se mu spolu s klubovým vedením povedl skvělý tah.

Sparta získala osvědčeného stratéga Pavla Vrbu, který je z dlouhodobého hlediska téměř výhradně úspěšným trenérem.

V létě přivedl dvě zajímavá křídla Jakuba Peška a Lukáše Haraslína. Sparta se následně jako jediný český tým dokázala kvalifikovat do Evropské ligy a nyní ovládla po dlouhých letech i derby pražských “S”.

To jenom značí fakt, že Tomáš Rosický manažersky roste, což prokázal i v proslovu, který po derby přednesl před celou kabinou.

“Před zápasem se Zlínem jsme si řekli, že krizový momenty a situace jsou to, co vás definuje jako hráče a tým. Teď vidíte sami, sami jste si poznali, že na to máte. Musíte chtít! Podívejte se, jaký jste zvládli zápasy.

To není jednoduchý. Ten charakter, mentalita, kvalita, to tady všechno je, ale musíte chtít. Obětovat se pro to a vzít si to. A já vám kluci říkám, že to stojí za to,” řekl.

Zdroj: KubajsACS

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Vítězství 1:0 nad deseti Slávisty, nad zdecimovaným týmem po pěti letech je opravdu pro Spartu a pana Rosického nad pozemský výkon.Nyní už si to konečně sedlo a vzhůru do Evropy.

    • Není k smíchu ale bohužel má pravdu je to jen a jen o hráčích oni musí chtít nikdo jiný to neodkope.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené