Reklama

Toews byl proti opětovnému vzkříšení sezóny. Trápí ho zranění?

Jak všichni víme, vedení NHL před časem rozhodlo, že se letošní sezóna NHL dohraje. Mezi samotnými hráči to však úplně jednohlasné nebylo. Mezi těmi, kdo hlasovali proti dohrání tohoto ročníku, byl také kapitán Blackhawks, Jonathan Toews.

zdroj: thehockeynews.com

Proti tomu, aby se hrálo byli nejvíce hráči již zmíněného Chicaga a také Caroliny, jenž zastupují Toews, respektive Jordan Martinook. Právě Toews byl podle Elliottea Friedmana ze Sportsnet tím, kdo byl proti návratu na led a také tím, kdo měl v souvislosti s připravovaným návratem spoustu otázek.

„Podle ostatních byl skvělý, ptal se k věci s cílem zjistit zda opravdu je či není bezpečné vrátit se do hry,“ uvedl Friedman. „Byl tou hvězdou, která se postavila za zájmy ostatních.“

Kromě toho se spekuluje, zda Toewse nebrzdí nějaké zranění, jelikož nedokončil pondělní trénink a v úterý se na ledě neobjevil. Tyto spekulace se pokusil vyvrátit hlavní trenér Hawks, Jeremy Colliton, jenž se nechal slyšet, že o nic nejde, jen chtěl zkrátka dopřát svému kapitánovi prostor na oddych.

Použité zdroje: nbcsports.com

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené