Reklama

Tlusťoch Schmeichel a hlupák Vardy! Slavia pobouřila fanoušky Leicesteru, Tvrdík se omlouvá

Slavia přišla s novým námětem, který měl z počátku mezi příznivci sešívaných velký úspěch, než na něj přišli fanoušci Leicesteru. Marketingové oddělení červenobílých na svojí Slavia TV vložilo miniseriál “Leicester Loading”, kde představovalo svého soupeře v Evropské lize. A fanoušci Angličanů se proti některým výrokům hodně ohradili.

Zdroj: slavia.cz

V úvodním díle se představil novinář Jiří Hošek jako expert na Anglii, který atmosféru této země okusil na vlastní kůži. Jako velký fanoušek Tottenhamu má o Premier League velký přehled, vzal si tak na starost rozbor Leicesteru.

A aby hráče Lišek českým fanouškům co nejvíce přiblížil, použil trochu zjednodušený popis.

Když například přišla řeč na brankáře Kaspera Schmeichela, bylo nejprve zmíněno, že jde o obrovskou oporu Leicesteru a jednoho z nejdůležitějších hráčů týmů.

Hošek pak ale také uvedl, že má problémy s životosprávou a že by mohl shodit pět až deset kilo. Dle jeho informací je také Schmeichel jediným brankářem, který pod dresem nosí korzet.

Nadále uvedl, že Jamie Vardy rozhodně není žádný chytrý chlapec a také, že Leicester opravdu není město, kde byste chtěli bydlet. Video se následně dostalo k fanouškům Lišek, kterým se pranic nelíbilo.

“Oficiální kanál Slavia TV zveřejnilo absolutně bizarní atak na brankáře Leicesteru Kaspera Schmeichela, o kterém uvedli, že má nadváhu a dokonce ho nařkli z nosení korzetu!” čílil se britský příznivec třetího týmu v Premier League.

“Český rádio reportér Jan Hošek poskytl rozhovor pro ‘Leicester Loading’ a vyjádřil několik bizarních tvrzení o brankáři City. To je trošku divné ne?” pokračoval fanoušek.

S omluvou okamžitě přispěchal oficiální účet Slavie. “Ahoj Jamie. Opravdu se omlouváme, pokud je tohle jediný dojem z této epizody. Pokud to dokoukáš, dostaneš se do části, kde Kasper Schmeichel je chválen za svoje výkony a popisován jako jeden z klíčových hráčů týmů. Máme pro klub (Leicester) velký respekt a těšíme se na zápas. Hezký den.”

K nemilé situaci se vyjádřil i prezident pražského klubu Jaroslav Tvrdík. “Zápas proti Leicesteru bude speciální příležitost. Přistupujeme s velkým respektem ke klubu i jeho hráčům. Omlouváme se, že některé názory mohly být vyloženy jako urážlivé. Nebyl to náš úmysl. Těšíme se na oba zápasy,” uvedl na svém Twitteru.

Zdroj: Twitter, Slavia TV

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Je to obyčejný ubožák zralý na psychiatrickou léčebnu. Většina jemu podobných by po sobě sežrali h…o, jenom aby byli důležitý. Dělá ostudu nejen Slávii ale nám všem. Špiní lidi kterým nesahá ani ke kotníkům. Bohužel takový hovada se prezentují na veřejnosti. Měli by mu zakázat vstup na všechny fotbalové stadiony.

  2. Když jsme u těch reportérů, tak z Leicesteru pochází oblíbený anglický fotbalový komentátor Gary Lineker, v dobách aktivní fotbalové kariéry obávaný kanonýr, nejlepší střelec MS 1986 v Mexiku.

  3. Hošek podle toho co napsal,nebude taky žádný genius.Každý neumí být tak ironický a vtipný jako Clarkson s Top Gearu.

    • Já se zase stydím za tebe. Vydáváš se najednou za fanouška klubu a přitom jsi rudý i na prdeli 🙂 🙂 🙂

  4. Hošek a Mádl ,Pat a Mat Mádl má informace kde kdo kolik bere,, jen ta částka vubec nesouhlasí,,kašpar jeden

  5. Hošek je blb, a Tvrdolín také. Obyčejný kmotr, lobbista a korupčník! Zajímají ho jen prachy od Číňanů na svém kontě, o fotbalu samotném ví úplné hovínko.:-))))
    Prý nejlepší tým ve střední a východní Evropě! Jak to že nemá trochu soudnosti?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené