Titulový zápas Buchinger vs. Paradeiser: “Buki” varuje před guardem, Paradeiser vyzdvihl soupeřovu hru na zemi

Už 30. ledna se uskuteční první letošní turnaj organizace OKTAGON. Oktagon 21 nabídne mimo jiné titulový zápas mezi Ivanem Buchingerem a jedničkou žebříčku lehké váhy Ronaldem Paradaiserem. Jak se oba připravují a co od zápasu očekávají?

www.oktagonmma.cz

Přípravu mají oba zápasníci obdobnou. “Příprava jde dobře, jezdím každý den do Spartakusu trénovat pod vedením Attily. Trénuji hodně s L. Kleinem, protože on je také opakem Ronyho,” podotkl Buchinger.

“Připravuji se svědomitě, situace na Slovensku je taková, že máme zákaz vycházení. Takže dělám vše pro to, aby to byla nejlepší příprava i v těchto podmínkách,” odpověděl třiadvacetiletý Slovák Paradeiser.

V čem oba vidí největší soupeřovy výhody? “V tom, že má opačný guard a je rychlý,” podotýká Buchinger. “Největší přednosti vidím na zemi, kde má nejlepší škrcení, co jsem kdy viděl. Chytí to odkudkoliv, takže to má výborné,” reagoval Paradeiser.

Buchinger má již 34 let. Plánuje zápasit i v případě, že by s Paradeiserem prohrál? “Ano zápasit chci dál. A jestli jsem připraven? Měl jsem operaci ramena, ale už to je docela O.K. Když hodně trénuji, tak to cítím, že bolí, ale takové je MMA.”

Pro Paradeisera bude zápas s Buchingerem dozajista nejzajímavějším v kariéře. Však jeho soupeř se utkal s legendou MMA, Conorem McGregorem.

“Každý zápas je pro mě určitě TOP. Jestli to je s Buchingerem, nebo s kýmkoliv jiným. Vždy to je pro mě nejdůležitější zápas. Rok 2021 je před námi, takže mě mohou čekat další zajímavé zápasy,” řekl Paradeiser.

Jak hodnotí Paradeiser rok 2020? “Určitě pozitivně. Dokázal jsem si bouchnout pět zápasů. čtyři v Underground, jeden vítězný v MMA, který mě dal na první místo v žebříčku. V Undergroundu jsem si alespoň vyzkoušel postojářské disciplíny, ale hlavně jsem se těšil do MMA.”

Je jeho cílem dostat se do UFC? “Určitě chci bojovat s těmi nejlepšími. Když to bude v UFC, tak to bude v UFC. Když to bude v nějaké jiné velké organizaci, tak to bude tam. Neberu to tak, že UFC je pro mě základ, ale určitě chci bojovat s nejlepšími,” zakončil Paradeiser.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia si poradila v poháru s Duklou, kdo z náhradníků si řekl o místo v základu?

V prvním jarním kole si Slavia poradila se Sigmou poměrem 3:1, ve středečním Mol Cupu přidala jeden gól navíc a porazila Duklu 4:1. Trenér Trpišovský dal v pohárovém utkání tradičně šanci náhradníkům.

Jako veterán se necítím, do Slavie se určitě vrátím, říká Milan Škoda

Trefou proti Yeni Malatyaspor oslavil Milan Škoda, bývalý kapitán a kanonýr Slavie Praha, 35. narozeniny, ve sportovní terminologii věk veterána. Příliš radosti vzhledem k výsledku 1:4 trefa nepřinesla.

Martin Malík? Už měl dávno odstoupit, tvrdí David Anděl z projektu Čistý fotbal

Pomalu to začíná vypadat, že se náš fotbal ubírá tou správnou cestou. Kromě projektu Čistý fotbal, který už funguje řadu let, přibyl nový projekt - Fevoluce. Společnými silami se do našeho fotbalu snaží vložit férovost, poctivost a odstranit všechny nekalé metody řízení FAČR.