Reklama

Tisíce dětí v publiku Sparty? Projekt se povedl fantasticky, pokračovat by měl i v budoucnu

Tak tohle se povedlo fantasticky! Pražská Sparta měla na utkání s Rangers uzavřený stadion kvůli rasistickým pokřikům několika desítek jedinců v utkání s Monakem. Díky povolení od UEFA nicméně mohla na stadion vpustit téměř 11 tisíc dětí, které vytvořily bouřlivou atmosféru. Proč to v budoucnu nezopakovat?

Pražská Sparta si mohla po utkání s Rangers odškrtnout takřka ideální den. Svého skotského soupeře porazila, povedl se navíc i vynikající projekt.

Na stadion se totiž dostalo téměř 11 000 dětí, které vytvořili zajímavou atmosféru, na kterou nejsme z českých stadionů zvyklí.

Děti fandily z plných sil ze všech možných koutů stadionu. I díky nim si Sparta připsala do tabulky důležité tři body.

Klub musí být nadmíru spokojen, děti si totiž odnesly vynikající zážitek a určitá část z nich se určitě bude chtít na stadion vrátit.

Díky tomu tak mohla Sparta získat plno nových fanoušků. Z hlediska PR šlo o vynikající akci, která by se rozhodně do budoucna měla opakovat.

Klub má problém s naplněním kapacity, proč tedy nenabídnout určitou část lístků dětem? Na Spartě si to uvědomují, i proto budou na konci listopadu pozvány ty děti, které se na tento zápas nemohly dostavit kvůli nižší kapacitě.

Tímto by se dozajista mohly inspirovat i další kluby. Jde tak o poměrně jednoduchý způsob, jak získávat fanoušky pro svůj tým.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Povedlo se něco rozumného,ale stejně to je ze západu označováno za “údajný rasismus”.Dobrý nápad,hodný následování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené