Reklama

The “Gypsy King” je zpět. Podívejte se na K.O., kterým Tyson Fury ukončil svého soupeře.

V Las Vegas byla oficiálně ukončena trilogie mezi Tysonem Furym a jeho soupeřem Deontay Wilderem. Z vítězství se opět radoval britský šampion. Ten svého protivníka ukončil v 11. kole opravdu nepříjemným knouckoutem!

Boxerský zápas těžké váhy v rámci souboje o titul WBC opět nenudil, spíše naopak. Fury a Wilder předvedli 10 a půl kol skvělého boxu světové úrovně.

Jejich vzájemné střetnutí bylo velmi vyrovnané a v některých okamžicích popíralo samotnou logiku tohoto sportu.

Už po 3. kole se zdála být výhra britského boxera velmi blízko poté, co Wildera skvělým úderem poslal k zemi. V kole následujícím se ovšem “Bronze Bomber” vzpamatoval a udělil Furymu lekci v podobě hned dvou K.O.!

Rozhodující okamžik přisel v 11. kole. Fury předvedl skvělý spodní hák, díky němuž soupeř kompletně ztratil rovnováhu. Wilder sotva stál na nohou a po následující ráně do levé části hlavy se tak naposled počínal k zemi.

Dle mnoha expertů byli fanoušci svědky jednoho z nejatraktivnějších boxerských utkání v rámci těžké váhy všech dob. Právě tato váhová kategorie se v současnosti jeví, jako ta nejvíce atraktivní.

Fury totiž výhrou nad Wilderem obhájil pozici držitele pásu WBC a dalším možným, nejvíce pravděpodobným soupeřem by měl být tuzemský kolega Anthony Joshua.

“AJ” sice přišel hned o 3 titulové pásy (WBA, IBF, WBO) ve velkolepém souboji s Ukrajincem Usykem. V něm působil Angličan poměrně křečovitým dojmem a byl za to také náležitě kritizován.

Britský duel Fury vs Joshua je snem snad všech boxerských fanoušků. Po Joshuově prohře je ale ve hře pochopitelně i Ukrajinec Usyk. Bude tedy velmi zajímavé sledovat, jaké bude mít situace ohledně dalších vyzyvatelů konečné rozzuzlení.

Zdroj: Sport Bible, Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené