Reklama

Tettehovi končí v Turecku hostování. Nechá si ho Vrba?

Benjamin Tetteh zamířil v září minulého roku na hostování do tureckého Malatyasporu, kde měl opět získat chuť k fotbalu. V Turecku pravidelně nastupoval, jeho gólostroj se ale příliš nerozstřílel. Nechá si ho Vrba v týmu?

Zdroj: AC Sparta Praha

Pražská Sparta může mít na startu přípravy pozitivní starosti. Do jejího týmu se vrací Benjamin Tetteh, který strávil sezónu v tureckému Malatyasporu. Tam však vstřelil za 32 zápasů pouhých 5 branek.

Třiadvacetiletý forvard může rozšířit varianty do útoku, kde bude mít Sparta Lukáše Juliše, Martina Minčeva či Ondřeje Novotného. V jejím týmu téměř jistě končí Libor Kozák, jemuž vyprchá smlouva.

Trenér Vrba jej dost možná bude chtít využít v přípravě, aby viděl, zda má na to konkurovat jeho dosavadním útočníkům.

Do klubu má navíc namířeno posila na tento post. Letenští se snaží o příchod Michaela Krmenčíka a pokud to nedopadne, zaměří se na volného Jana Klimenta.

V takovém případě by se ale nedalo očekávat, že v klubu zůstane jeden z dvojice Juliš – Tetteh. A vzhledem k tomu, že hodnota ghanského forvarda je vyšší, měl by jít z kola ven on.

O jeho získání má zájem jiný turecký tým, a to Gaziantep, který skončil v letošní sezóně na deváté příčce. Otázkou však je, zda by Sparta chtěla hráče opět poslat na hostování, či rovnou prodat.

Zdroj: Nexus Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • Mýval je debil a plagiátor. Jsem rád, že už to ví většina lidí tady a postupně ho vyháníme. Jeho další nicky jsou např. pepe, grxt, oskar.

  1. Sparta podpoří Poborského.Je to úplně jedno jaké S.Slavia komunisti a Sparta starý struktury a Berbrovi lidi.
    Je smutný jak funguje společnost.

  2. To, že se do týmu vrací útočník, který nedává goly, mají být “pozitivní starosti”? Ať jde pryč a už se nikdy nevrací.

  3. Co, Kliment. Pomoccccccc…. Jen toho ne,,,, ať jde do řiti….. A Tette, zase špatně,,, ať se všichni nynější útočníci vezmou za ruce a mazou že Sparty pryč a za ty peníze koupit svá, co vědí, co jako mají predu dělát.. Jasneeee, dávat goly……

  4. Malatyaspor má na Tetteha opci a zaplatil za něj zálohu cca 15 mil. Kč, která by mu propadla, takže je málo pravděpodobné, že ho vrátí. Podle Transfermarktu by měl být prodejný za cca 60 mil. Kč, takže Malatyasporu se vyplatí opci využít, i kdyby ho chtěl přeprodat.

  5. “Pozitivní starosti” s příchodem Tetteha. Jen když čtu seznam potencionálních střelců pro Spartu na příští sezónu, tak už se těším, jak si zas budu ze sparťanské fotbalové obce dělat “prdel”. Tetteh, Juliš, Minčev, resp.Klement a dá-li Bůh tak Vymrdančík. Tomu říkám útočná vozba!

  6. Tettehovi bych ještě šanci dal, přece jen na začátku byl dost dobrý, ale pak nějak uvadl a zdál se znuděný. Tak půl roku a pak se uvidí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené