Tetteh výměnou za Pavelku? Kasimpasa upřednostňuje hostování, Sparta odmítá

V posledních týdnech se hojně hovořilo o příchodu odchovance Davida Pavelky do pražské Sparty. Jednání se táhla dlouho a nedávno se objevila informace o tom, že se uvažuje o možné výměně za Benjamina Tetteha. Nakonec se ale obě strany nedohodly a zdá se, že k výměně nedojde.

Zdroj: sparta.cz

Benjamin Tetteh za Davida Pavelku? Pro Spartu by to byla v podstatě win-win situace. Přišel by střední záložník, který je v širším kádru reprezentace, navíc je odchovancem klubu, a tak ví, jaký je ve Spartě tlak na hráče.

Dalším plusem by byl odchod Benjamina Tetteha. Talentovaný ghanský útočník v poslední sezoně ukázal, že ho fotbal na Spartě nebaví. Jak v zápasech, tak v trénincích ukazuje svůj nezájem o fotbal a Sparta se kvůli tomu odchodu rozhodně nebrání.

Problémem je, že ho nechce nechat odejít za jakoukoliv cenu. Z toho důvodu nedopadly námluvy s dánským týmem FC Kodaň. Světlem na konci tunelu měl být zájem Kasimpasy, která ovšem nesouhlasila s přímou výměnou za Pavelku.

Turecký klub chce Tetteha pouze na hostování. A to Spartě opravdu smysl nedává. Jejím primárním cílem je okamžitý prodej. Výměna se tak téměř jistě neuskuteční a je možné, že jak Pavelka, tak Tetteh, zůstanou ve svých klubech i pro další sezonu.

Tomu nahrává i vyjádření Tomáše Rosického. “Momentálně nejsme blízko žádnému příchodu ani odchodu,” řekl sportovní ředitel Sparty na předsézonní tiskové konferenci. Do začátku října, kdy končí přestupové okno směrem do zahraničí, je ale stále spousta času.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Tetteh by se mohl přesunout do béčka, aby kluci na vlastní oči viděli, jak se dá zmršit kariéra!

 2. Taky si myslim,že by ho měli,v případě setrvání,šoupnout do béčka a bude klid,hlavně ať už to kopyto zmizí z áčka

 3. Pavelka ať zustane kde je byl by to další pruměrák jako Krejčí co by se přišel do Sparty “vyprdět” za super základní plat a jen další do kafičkové partičky pod vedením rádoby hvězdy Dočkala !! Sparta měla POSÍLIT kádr ne ho jen DOPLNIT ! Tetteha zkusit prodat pokud za něj někdo dá alespoň 60mil. a pokud to “slavné” skauting oddělení má vyhlídlé alespoň 2 golové kvalitní utočníky z nichž jednoho přivedou do ceny max. 30-35 mil.kč !

  • presne tak,takovejch Pavelku je tady v okoli dost a dost…zadnej vyjimecnej plejer,spise opak,do poctu,a neni vubec mladej…nikdy to nebyl TALENT,nevidim na nem vubec nic mimoradnyho…..realita

 4. Vyjimečně souhlasím s p.Millwall,mám dojem ,ze zůstaneme s velikým vypětím na stejných pozicích.Nebudeme lidrem ani nebezpeční,budeme výsledky střidat. Na konci podzimu budeme zase přemýšlet ,kde nastala chyba?Odpovim už nyní v nekvalitnim,respektive žádným doplněním kvalitou! Krejčí str. to není

 5. On už příchod Krejčího st. byl k úsměvu. Zaplať pán Bůh, že nepřijde Pavelka, takových nekopů je v naší lize dost. Rosický by to měl už opravdu zabalit, ono dělat sport. ředitele je daleko těžší než se poslední roky povalovat na lavičce Arsenalu.

 6. Souhlas,od Tetteha nemůžeme očekávat fotbalově nic moc,pokud to půjde tak prodat nebo vyměnit.Obrana by měla snad fungovat,do útoku je celkem dost uchazečů,jsem zvědavý na toho Minčeva až dohoní kondiční manko.Záloha je zatím bohužel bez mozku a tvůrce hry,jenom bojovnost to nenahradí.

 7. Nej sestava Sparty v celé historii
  Kouba
  Bílek,Chovanec,Novotný,Hašek
  Berger,Káda-Pešek,Kvašnák
  Nejedlý,Mašek,Říha
  Zařadil jsem jen hráče co mají odehráno minimálně 5 sezon!!!

  Jinak dnešní Sparta bude mít zase problémy,posily co přišli nejsou žádný posily.Jediný na co spoléhám je erudice a zkušenost pana Kotala.Ale na titul to nebude ani náhodou.

 8. Tetteh je už několik sezon po sobě hrozně apatický. Někdo mu pošle míč na 2 kroky do tutové golovky a on ty 2 kroky navíc prostě neudělá. K čemu je takový hráč, aby sem tam běhal po hřišti, vypadalo to, jako že tam je, ale výsledky žádné? Hm, s takovými hráči se Sparta určitě dočká titulu. Kort když se zbavili nejlepšího záložníka v lize, který tam hrál za další 3 hráče.
  Tetteh by měl jít do béčka, aby se trochu probral. Tvrdí, jak chce do francie, ale proč by francouzi měli stát o nějakého podprůměrného hráče v české lize? Američani by ho nazvali “Lazy nigger”. Po Pařížský si jezdí ve svým Porsche za 2 letý nicnedělání, ale tohle jde jenom ve Spartě. V jiných klubech chtějí za takové peníze i nějaký přístup a výsledky. Ve Spartě rosovi stačí, že jsou všichni kamarádi. To taky není uplně dobře.

  • Výsledkem je zachrnování remízy s Wolfsbergerem. To si té EL moc dlouho neužijeme. Hlavně, že se chce Rosický držet “natěsno” se Slávií a Plzní. To by na jeho pozici musel sedět jiný člověk. Dočkal celou sezonu nepředvedl ani ho**o, ty jeho skandinávské posily jsou taky dost průměr na naši ligu. A nikdy, opakuji nikdy se neprojevilo, že by se navrátivší hráči, kteří odcházeli s velkou slávou do zahraničí, s alespon podobnou slávou vraceli. Vždycky byli naší ligou demotivovaní, chyběla aktivita, jedinou světlou výjimkou je Hušbauer. Zbytek sehr schlecht.

   • Hušbauer? Tak dle mě se povedl jen návrat Poborského z ciziny a ať se to někomu líbí či ne tak častečně i Řepka byl po návratu přinosem. Všichni ostatní byl 1 velký pruměr a přišli se do Sparty za super prachy jen “vyprdět” ! Sparta je nepoučitelná jako by ji poslední angažování Rosického nestačilo a nepoučilo. Ale chápu že – O Čelustku a Krejčího v žadném kvalitním klubu zájem nebyl a tak podepsali Spartě za 14.4mil.kč ročně základ s vidinou zakladní sestavy na 95% bez tlaku na jejich post a s vidinou kafíček s Dočkalem který nad nimi bude držet ochranou ruku jelikož jsou to kámoši z repre a proto vše do Sparty Dočkal tlačí i Pavelku – a někteří fans nad tím hýkají blahem jako kdyby Rosický a spol přivedli 2 špičkové mladé reprezentanty zcela zdravé s touhou dostat se svýmy výkony do nějakého západoevropského klubu hrající pravidelně Evropské poháry a proto by ve Spartě a pro Spartu makali na 110% v každém zápase !

  • Meles jen h….na! Co ma společného to, čím kdo jezdí a fotbal? Mimochodem…Tetteh nemá Porsche. Porsche měl Mandjeck, vždyť oba znám.

 9. Spartě chybí to co má Plzen i Slavia a to je najít fakt dobrýho trenéra a nechat ho budovat tým.Křetínský má bohužel tu chybu ,že do toho kecá a podle toho to i vypadá.Jak Paclík v Plzni tak i Čínani ve Slávii na to mají Šádka s Tvrdíkem a ty se držej v pozadí a do složení týmu nekecaj.Bohužel Rosický je navázanej na Křetínskýho pupeční šnurou a to prostě nebude dělat dobrotu.Kotal mi přijde jako dobrej a rozumnej trenér,ale bude muset dělat velké kompromisy a to prostě není dobrý.Příchod Krejčího a Čelůstky považuju za krok zpátky a Dočkal už prostě na mezinárodní fotbal nemá.Je to jen otázka času kdy se zraní a vlastně skončí stejně jako Rosický,Kadlec nebo Vácha.Není vám taky divný,že tolik hráčů ve Spartě bylo dlouhodobě zraněnejch?

 10. Jsem rád ,že to vidíš stejně. Mám Spartu rád, fandím jí, ale stejně tak přeju i ostatním týmům, aby se jim dařilo.Proto mě mrzí ,že ve Spartě to už léta prostě nefunguje. Pořád stejnej kolotoč, dobrej hráč se okamžitě prodá nebo prostě odejde a zůstavají jen průměráci.Chybí základní kostra týmu,která zůstane třeba 5 let a víc a k nim se doplnují hráči.Tak jak to pochopili v Plzni a možná i ve Slavii.Proč třeba trenér Lavička nedostal takovej prostor a čas jako Vrba v Plzni.Prostě můj názor je ,že dokud bude ve Spartě Křetinský a jeho partička,tak to prostě fungovat nebude.Je hezký ,že do toho dává peníze ,ale ty nepřinášej adekvátní výsledek.Jsem z toho smutnej,protože by to šlo určitě dělat líp,ale když ve Spartě to točej jak na kolotoči….ach jo

 11. Stando a podobní máte pravdu v tom ,že prachy jdou od p.Křetínského…Dovedete si představit,že vydá prohlášení,že od 1.1.2021 končí jako majitel ACS? A to může.. Tak co bude dále? Sešívané kurvy zachránil na 2 až 3 roky luftjarda ,ale to je otázka dvou let a se…..é kurvy půjdou do ČFL.Toto může čekat i naše kluky,jelikož v tomto státě vládne komunismus včetně stbáka Babiše a bandy komunistů,co nám bohužel ovlivnuji veškeré nové zákony.

 12. Ahoj Jirko, všude ,kde se točí velké peníze je spousta tlaků ze všech stran.Určitě pamatuješ na éru Petra Macha, vytloukal se tam klín klínem,ale i když peněz bylo málo,tak Sparta fungovala a hrála o tituly,měla totiž kostru týmu,která byla kvalitní.Křetínského kritizuju hlavně proto,že on Spartu prostě zkazil.Podívej třeba Karl v Liberci.Dává do toho peníze,chce úspěchy a i návratnost peněz,ale trenérům do toho nekecá.A co Křetínský? Jen namátkou-Vyhazov Straky ač v lize s přehledem vedl o 9 bodů,angažování Hřebíka,který si zažil půlrok slávy ,ale pak už nic nevyprodukoval,vyhazov Poborského,angažmá Taliána a šílený nákupy,prodej Stancia….prostě kopanců docela dost.Babiše bych do toho nepletl,ale pokud bude ve Spartě u vesla Křetínský a spol. tak těžko to bude lepší.Není to jen o velkých penězích,ale o citu pro fotbal.Mě se líbí jak to dělá Šádek v Plzni.Sice je tvrdej ,ale ví co v pravou chvíli udělat .Prostě fotbalu rozumí,kdežto Křetínský ne.Souhlasím s tebou,že ve Slávii je to na naše poměry přestřelený a taky tomu dávám maximálně 3 roky,ale strašně rád bych se pletl,protože Slávie hraje fakt pěknej fotbal.Takže abych to ukončil.Já bych se vůbec nebál toho,kdyby Křetínský skončil.Jde spíš o to aby přišel někdo kdo třeba ani nemusí mít tolik peněz,ale je schopen kolem sebe mít lidi co fotbalu rozumí a hlavně vytvoří pevnou kostru týmu 5 až 7 hráčů,kteří spolu vydrží pár let a pak věřím ,že se úspěchy dostaví.Upřímně bych si přál ,aby Sparta vyhrála někdy třeba Evropskou ligu ,ale podle mě je to utopie,ale aby hrála o titul musí být samozřejmost.Za posledních 20 let Sparta titul získala jen 6x …….a to je málo……………..Sparta Forever

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Tak skvělý klub jako Nice se těžko poráží dvakrát za sebou, říká Trpišovský

Už ve čtvrtek večer čeká Slavii utkání na půdě francouzského Nice. V domácím prostředí jej sice dokázala porazit 3:2, nyní to ale bude mít těžší, čehož si je vědom také kouč Jindřich Trpišovský.

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.