Reklama

Tampa hlásí malér, Stanley Cup nezvládl nápor oslav! Teď ho čeká oprava

Jen několik dní po triumfu Tampy Bay ve finále Stanley Cupu se podívá pohár přece jen do kanadského Montrealu. Ne však z takového důvodu, jak by si to kanadští fanoušci přáli. Hokejisté Lightning se společně s českými vítězi Janem Ruttou a Ondřejem Palátem zúčastnili další fáze velkolepých oslav. Ne vše šlo však úplně podle plánu.

Loni se hokejisté Tampy museli v oslavách trochu krotit, jelikož epidemiologická situace značně jejich chuť vítězství omezila. O to více si jich užívají letos. Ani několik dní po velkém triumfu jejich intenzita neklesá. 

Především pondělní program oslav byl dost zajímavý. Šampioni se vydali na slavnostní průvod, na kterém si při plavbě předávali pohár z jedné loďky na druhou. Kromě Stanley Cupu plnila roli pasažéra taky Conn Smithe Trophy Andreje Vasilevského. Ocenění pro nejužitečnějšího hráče play-off si při plavbě nasadil na hlavu. 

Obhájci slavného poháru si hodlají oslavy užít skutečně dosyta. „Můj terapeut mi řekl, že si mám užívat každou chvilku. A tuhle chvíli si můžeme užít všichni společně. Je to nádherné. Stejně jako loni,” řekl majitel Lightning Jeff Vinik pro web NHL.com.

Pondělní oslavy na řece Hillsborough v centru Tampy, kterou sledovaly na jejím břehu tisíce fanoušků, se však přece jen nevydařily zcela podle plánů.

Závěrečnou štací mělo být setkání s fanoušky v parku Juliena B. Lanea, které však zhatila bouřka a prudký déšť. Špatné počasí bohužel nebylo zdaleka tím největším problémem. 

Na sociálních sítích se objevily fotografie Pata Maroona, kde jde vidět, že Stanley Cup utrpěl viditelný úraz. Proto se jej hokejisté Tampy musí minimálně na několik dní vzdát.

Stanley Cup tak putuje do Montrealu, kde ho čeká úleva. Klid fanouškům i vedení ligy muže dodat trochu fakt, že vítězové dostávají na tyto oslavy jen repliku slavného poháru. Ten originál, se kterým hráči krouží po triumfu na ledě, leží v těchto dnech už uchován v bezpečí.

Zdroj: NHL, Sport.cz 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené