Taktika na Vémolu? V první sekundě ho hodím a upáčím na zemi, vtipkuje Mikulášek

Souboj Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem je již za rohem, blíží se také oficiální vážení, na kterém zřejmě lze čekat ledasco. A co čekat od zápasu? Mikulášek vtipkuje, že prý “Terminátora” v první sekundě hodí na zem, kde jej upáčí.

Zdroj: instagram.com/vasekmiku

Před největším zápasem kariéry se prý Václav Mikulášek cítí dobře. Důkazem může být skutečnost, že se stále nebrání vtípkům. „Já to klidně řeknu. Hodím ho v první sekundě a upáčím ho na zemi,“ odpověděl na otázku, s jakou taktikou půjde do bitvy.

Už nyní se navíc těší, až to všechno skončí. Prý toho bylo moc a zbytečně. Co konkrétně myslel? „Všechny ty kecy okolo. Ho*na,“ nechal se slyšet. Celou dobu prý jednal podle toho, jak se choval Vémola.

A že by měl v plánu odvetu, ať už zápas dopadne jakkoliv? Ani náhodou. V případě prohry prý není takový, aby křičel o odvetu, a v případě výhry by se prý jednalo o takový způsob vítězství, že by odveta neměla cenu.

Mikulášek pak odmítá, že by jej snad zápas s Vémolou více motivoval k tvrdé dřině. Prý totiž vždy tvrdě dřel. Maximálně to v něm probudilo větší zlost. Udělal ale maximum a nyní už jen čeká na zápas.

“Baba Jaga” se pak vyjádřil také na adresu kritiků, kteří tvrdí, že si nic nezaslouží. Prý by si měli uvědomit, že právě lidi mu dali moc a bez nich by nic nebylo. „Bez Vémoly by nebyl zápas, bez lidí bych nebyl já. To oni mě udělali nějak slavným, taková je realita,“ dodal.

Zdroj: iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Martin Malík? Už měl dávno odstoupit, tvrdí David Anděl z projektu Čistý fotbal

Pomalu to začíná vypadat, že se náš fotbal ubírá tou správnou cestou. Kromě projektu Čistý fotbal, který už funguje řadu let, přibyl nový projekt - Fevoluce. Společnými silami se do našeho fotbalu snaží vložit férovost, poctivost a odstranit všechny nekalé metody řízení FAČR.

Kubalík získal první tři body v sezoně! Jak si vedli další krajánci v NHL?

NHL za sebou má další hrací den a z hokejistů z České republiky nejvíce zazářil Dominik Kubalík, který získal hned tři kanadské body. Nebyl však jediným, kdo se zapsal do statistik. Jak si vedli ostatní?

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.