Taková potupa! Martin Malík chtěl očistit český fotbal, ztratil však odvahu a nyní i důvěru lidí

Před několika týdny se fotbalový fanoušek konečně dočkal spravedlnosti, když policie zatkla Romana Berbra a několik dalších osob pro podezření z korupce. Předseda FAČR Martin Malík na nic nečekal a vše vzal pevně do svých rukou. Po čtvrteční noci se však mnohé vyjasnilo.

Zdroj: ČT 1

“Uvažoval jsem i o mé rezignaci, ale došlo k pochybení za mého působení, tak to chci teď napravit a podniknout všechny kroky k důvěře,” řekl Malík poté, co vypluly podvodné praktiky mnohých vůdců českého fotbalu na povrch.

Když tedy chce podniknout pan Malík všechny kroky k získání důvěry, tak proč odmítl pozvání do pořadu Máte slovo s M. Jílkovou? Naopak tím všem inteligentně smýšlejícím lidem dal za pravdu.

Ostatně, jak zaznělo v samotném pořadu, všichni z vedení FAČRu dostali doporučení/zákaz se nezúčastnit čtvrtečního pořadu. Toto schovávání se doslova urazilo zúčastněného Marka Mullera, působícího v klubu FC Zličín.

Takto si tedy pan Malík představuje své následné očišťování fotbalu, když dostane možnost veřejně vystoupit a říct k tomu své?

Akorát tak dal všem zúčastněným v pořadu Máte slovo za pravdu a svým chováním navždy ztratil důvěru snad všech v České republice.

Neskutečné příhody vyprávěl i Petr Špaček, který potvrdil, že za vlády Berbra šlo mnohým fotbalistům a členům klubů o zdraví, když byli fyzicky napadáni jak na hřišti (rozhodčí samozřejmě pouze přihlížel), tak i mimo něj.

Můžeme se jen modlit, aby nová vlna Fevoluce dokázala převzít otěže českého fotbalu a znovu se pokusila vrátit nás zpět tam, kam jsme dlouhá desetiletí patřili.

Vláda pana Berbra zničila naši dřívější chloubu na dlouhé roky dopředu. A pan Malík, českými médii považovaný za jeho loutku, tomu pouze nečinně přihlížel. Zasáhnout musela až policie, jejíž určití členové se však paradoxně podle slov Stanislava Hraběte na některých podvodech také podíleli.

Málokdo tak dokáže pochopit, proč Malík nesložil funkci a trvá na tom, že fotbal očistí. Jak to ale chce udělat, když se bojí veřejně vystoupit? Toť záhadou…

Zdroj: ČT 1

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Musí se odstranit všichni z Fačru od Malíka přes mluvčího až po poslední podrž tašku těch darebáku ! Ale hlavnè vyčistit řady delegátu kteří prokazatelně volili Berbra a spol. – dle ruzných zveřejněných indicii se jedná o 39 delegatu za Čechy !!

  2. Kde jsou prachy ,soutěže tam je korupce byla za Berbra před ním a bude i po něm tečka…viz . Vízek …volal mi Smica

  3. Odmitnuti jit k Jilkove neni znamka slabosti, ale dobreho vkusu. Vazne? Mate slovo ma byt platformou, kde resit budoucnost fotbalu?

  4. asi nebude stačit jen Berbr za katrem…rozhodcovská mafie jede dál : na jedné straně sporná penalta pro Příbram (ani nezkontrolovaná přes video) a na druhé straně ani neodpískanej faul (hlavní jako odpíská penaltu jako kompenzaci za příbramskou a přitom dobře ví, že mafiánskej kumpán u videa to zruší)..

  5. Malík nikdy důvěru neměl.Za předsedu byl vybrán proto,že souhlasil,že skutečným vůdcem bude Berbr.Takže žádnou ztratit nemohl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Boží ruka sáhla Maradonovi na život. Jak to všechno začalo?

Argentinský fotbalový útočník přezdívaný „zlatý chlapec“ anebo „boží ruka“ byl mnohdy milován, ale také nenáviděn. Během svého divokého a kontroverzního života stihl mnohé.

Jezdec Formule 1 přežil vlastní smrt! Z hořících plamenů mu pomohli hasiči, rozhodovaly vteřiny

To, co se dnes stalo při závodu Formule 1, zanechá v pamětích diváků velkou stopu. Scéna jak z akčního filmu, obrovský výbuch, následný požár, shořelé a rozpůlené torzo monopostu.

Barcelona hladce porazila Osasunu, Messi po gólu sundal dres a vzhlížel k Maradonovi

V předposledním kole loňského ročníku La ligy dokázala Osasunu na liduprázdném Camp Nou zvítězit. Dnes nedali Katalánci soupeři nejmenší šanci.