Reklama

Tak tohle bude podívaná! Bez rukavic spolu budou boxovat dvě krásky se zkušenostmi z UFC

Organizace BKFC, která pořádá boxerské zápasy bez rukavic, moc dobře ví, jak si říct o slovo. Ke své propagaci využívá krásné bojovnice, které navíc mají jméno na sociálních sítích díky zkušenostem z UFC. A nejinak tomu bude na červencovém turnaji.

Zdroj: Web Summit, CC BY 2.0

Organizaci BKFC ještě v minulém roce mnoho lidí neznalo. Její sláva začala vzrůstat až poté, co s organizací podepsala kontrakt hvězdná a krásná Paige VanZant, která skončila v UFC.

Samotná zápasnice má na Instagramu téměř šestkrát více sledujících než organizace BKFC. Právě od jejího příchodu však došlo k velkému nárůstu, do té doby jich bylo ještě mnohem méně.

Poměrně nedávno pak BKFC oznámilo novou akvizici, Rachel Ostovich, tedy další zápasnici, která se ráda prezentuje na sociálních sítích a která zápasila v UFC.

VanZant a Ostovich se již i pod pravidly MMA utkaly, když na turnaji UFC Fight Night 143 vyhrála prvně jmenovaná, když své soupeřce nasadila armbar a ukončila tak zápas.

Odveta pod pravidly BKFC se tedy po angažování druhé jmenované přímo nabízela a nyní je jisté, že se opravdu uskuteční. Stane se tak 23. července na turnaji BKFC 19.

Obě zápasnice si oproti angažmá v UFC výrazně polepší. Jen VanZant si po prvním zápase přišla na 51 tisíc dolarů, což je dle americké zápasnice desetinásobek toho, co pobírala v nejlepší MMA organizaci na světě.

Zdroj: BKFC, Instagram

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Souhlasím. Pokud budeme obdivovat podobné věci, krvavé souboje ( dokonce dívek ), rozbité obličeje, brutální KO, pochybnou slávu těchto lidí a množství peněz které za to mají tak se nemůžeme divit že se mezi omladinou šíří napodobování podobných “soubojů”. Protože dnešním měřítkem úspěchů je počet zdvižených palců pod příspěvkem a ne zdravý úsudek a rozumné zhodnocení podobného jednání jsme bohužel svědky toho co se děje. Když jste svědky toho jak se snaží zhruba osmiletý kluk kopnout do hlavy menšího kluka s bojovým výkřikem ” já jsem Mc Gregor ty sr..čko ” tak začnete přemýšlet kde se stala chyba. Je pravdou že jsem starší a že mým vzorem v tomhle věku byli tři mušketýři, Černý tulipán, Old Shatterhand, Vinnetů a jim podobní. Přestože jsme po sobě stále “střileli” a pořád šermovali tak že by mne ale napadlo chtít do někoho kopnout si nepamatuji. Vzory by měli být asi trochu jinde a jiní. A že jich není málo jen se o nich nepíše palcovými titulky v novinách a proto jsou o to cennější a rozhodně obdivuhodnější.

  2. Přesně, divná doba a divní lidé…
    Vojnu na ně…ta jim hodně chybí…
    Bohužel dívky jsou v tomto ohledu někdy ještě horší….

  3. Mít tolik peněz potřebných na pokrytí takového zápasu,tak si obě dámy pořídím,jako ochranku do ložnice,abych se tam sám nebál.To by byla bitva z toho bych lehce nevyvázl,ale určitě by to stálo zato.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Buday v UFC? Nemá ani na českou scénu, zmlátil by ho Martínek, Pešta i já, říká Vémola

Martin Buday o víkendu získal titul šampiona těžké váhy v organizaci Oktagon. Dle Karlose Vémoly ale rozhodně nepředvedl kvalitní výkon a dle svých slov nemá na UFC, dokonce nemá být dobrý ani na domácí scéně.

Jiří Procházka? Toho rozeberu, přísahám! Dejme věci do pohybu, říká vyzyvatel Rakič

Jiří Procházka je blízko titulové bitvě, dokonce má být náhradníkem pro zápas Blachowicz vs. Teixeira, nyní se mu však vysněný zápas vzdálil. Ještě před zápasem o titul se má utkat s Aleksandarem Rakičem.

Legendární Buchinger se v Oktagonu může stát prvním šampionem dvou váhových kategorií

Promotéři organizace Oktagon na tiskové konferenci po posledním turnaji prozradili, že se Ivan Buchinger může stát prvním šampionem dvou váhových kategorií. O druhý pás bude bojovat na Slovensku.
Reklama