Reklama

Tak to má vypadat! Fanoušci německého klubu děkovali svým oblíbencům v Praze i půl hodiny po prohraném utkání se Spartou

Jestli by si sportovní fanoušci v České republice měli brát odněkud příklad, je to zřejmě Německo. Ať už ve fotbale, nebo v hokeji, vždy stojí za svým týmem, bez ohledu na konečný výsledek. Důkazem bylo středeční klání hokejové Ligy mistrů mezi Spartou a Bremerhavenem.

Hokejová Liga mistrů nemá v našich končinách takový ohlas. Rozhodně by si zasloužila větší pozornost jak v médiích, tak ze strany fanoušků. Příkladem by mohlo jít Německo.

Ve středu totiž pražská Sparta hostila na své půdě severoněmecký Fischtown Pinguins, tedy účastníka nejvyšší německé hokejové soutěže. A fanoušci německého mužstva zanechali výtečný dojem.

Do Prahy to měli z města Bremerhaven dlouhých 700 kilometrů, přesto je to od výjezdu neodradilo. Do Tipsport Arény jich dorazilo hned 800 a postarali se o parádní atmosféru. Zaujali i neutrální fanoušky.

K výhře to sice nepomohlo, jelikož Sparta vyhrála 5:2, o to obdivuhodnější byla z jejich strany pozápasová děkovačka. Ta totiž trvala i půl hodiny po konci zápasu.

Takto by to zkrátka mělo vypadat. Nejlépe všude. Bouřlivá atmosféra, loajalita, věrnost a podpora v dobrém i zlém.

Zdroj: Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené