Reklama

Support akademie eSuby se opřel do týmu Sinners, podle něj se nezachovali sportovně

Nedělní utkání Hitpoint Masters nám nepřineslo jen dobré League of Legends, ale i situaci, o které se ještě bude mluvit. Krátce po zápase se vyjádřil ke vzniklé situaci i Smarty, hrající za akademii eSuby, který se opřel do Sinners.

V neděli jsme mohli vidět dvě semifinále winners bracketu Hitpoint Masters. První zápas byl tím, o kterém se tak mluvit nebude, eSuba v něm porazila Dynamo Eclot v napínavé BO5 sérii. To druhé semifinále zanechá jinou a výraznější stopu.

V druhém utkání se utkali Inside Games proti Sinners, první dvě hry dopadly jasně pro Sinners. V devatenácté minutě třetí hry vedli hráči Inside Games jasně o 7 tisíc goldů a i podle komentátorů už pro Sinners nebylo cesty zpět. Bohužel pro ING se k jejich Midlanerovi dostala velká bouřka.

Midlaner Defflok se odpojil a ING si vzali patnáctiminutovou pauzu na to, aby se Defflok připojil zpět. Všichni předpokládali, že Sinners si vezmou svojí pauzu, aby se midař týmu ING mohl napojit, Sinners si ale pauzu nevzali a tak ING museli hrát 4v5. To se ovšem nelíbilo komunitě. Všechno to zahájil support akademie eSuby tímto tweetem.

K situaci se vyjádřil i bývalý jungler Sinners Wysek: “Je vtipné, že Hitpoint umožní hrát hru 4v5.” Smarty na to odpověděl, že Sinners mohli alespoň nabídnout svojí pauzu pro ING, ovšem to Sinners neudělali.

Smarty dále vysvětloval, co mu vlastně vadí: “Já je blamim pouze za to, že se nezachovali sportovně vůči soupeři, kdyby dali svou pauzu a i po ni se Defflok nenapojil, tak se nedá říct ani slovo, ale to, že svoji pauzu ani nenabídnou a forcnou 4v5 v prohrané hře bez jakékoliv snahy, je nechutný.

Fanoušci stáli na straně týmu Inside Games a dali to Sinners pořádně sežrat, ať už posíláním krys do Hitpoint chatu nebo do komentářů pod příspěvkem Sinners na Twitteru. K situaci se vyjádřil i sám COO a zakladatel týmu Inside Games Michal Zimmer.

K situaci se následovně vyjádřil i Proker, známý například z působení v týmu ECLOT nebo Cyber Gaming: “Být ING, tak to ani nedohrávám, protože je to absolutní výsměch, ale nadávat za to hráčům Sinners je taky p..ovina.

Již v neděli ve 12:30 si Inside Games mohou spravit chuť v souboji s vítězem duelu Dynamo Eclot vs. BRUTE. V případě výhry mohou Inside Games znovu narazit na Sinners a vrátit jim nedělní porážku.

Zdroj: Hitpoint Masters

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené