Reklama

Stoch je na odchodu z PAOKu! Vrátí se zpět do Slavie?

Stoch odešel ze Slavie na začátku sezony 2019/20 a jako nový klub si vybral řecký PAOK Soluň, kde mu pšenka nekvete. V současné době tak přemýšlí, kde bude hrát sezonu následující.

Zdroj: slavia.cz

Miroslav Stoch po odchodu ze Slavie neprožívá nejlepší období své kariéry. V řeckém klubu PAOK Soluň nastupuje sporadicky a kvůli tomu bylo možné, že by se nedostal do kádru Slovenska na EURO 2020, pokud by se na něj reprezentace skrz play-off probojovala. Odložení EURA tak uvítal.

“Z osobního pohledu to pro mě byla pozitivní novinka. Bohužel jsem před přerušením soutěže neměl zápasovou praxi a tento stav mi vyhovuje. Nejde ale o mě, všeobecně to bylo správné rozhodnutí. Vzhledem k současné situaci ani nic jiného nebylo možné. Víme, jak dopadlo hodně velkých sportovních akcí. Všechny jsou zrušené či odložené,” řekl v rozhovoru sport.sk.

Větší zápasovou praxi v PAOKu neočekává. “V mém případě je těžké si to představit. Cítil jsem, že nefiguruji v plánech trenéra. Jsem z toho smutný, ale taková je jednoduše realita. Nedá se dělat nic jiného, než to respektovat,” dodal slovenský křídelník.

Proto je téměř jisté, že v létě změní angažmá. “Je to nejpravděpodobnější scénář. Moji budoucnost jsme řešili už v zimě. Něco se rýsovalo, ale pak se fotbalový svět zastavil. Uvidíme, co přinesou další měsíce. Momentální stav ale není ideální a byl bych rád, kdyby se mi podařilo vyřešit tyto problémy v létě,” zakončil Stoch.

Vrátí se snad zpět do Slavie, kde patřil mezi největší ozdoby Fortuna ligy?

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené