Reklama

Štěstí v neštěstí. Ladislav Krejčí prodělal plicní embolii, díky péči lékařů už je ale v dobrém stavu

Sparta v úterý večer vyzve AS Monako, úplně jiné myšlenky ale má Ladislav Krejčí. 29letý fotbalista prodělal plicní embolii a v noci z neděle na pondělí musel být hospitalizován.

Takovou zprávu asi nikdo nečekal. V noci z neděle na pondělí prodělal Ladislav Krejčí starší plicní embolii, jeho stav byl dle prohlášení Sparty na klubovém webu velmi vážný.

Díky dobré péči lékařů byl však jeho stav stabilizovaný a v úterý už byl dokonce propuštěn z nemocnice.

29letý fotbalista měl skutečně štěstí v neštěstí, jelikož plicní embolie může člověku i vzít život. Naštěští vše poměrně dobře dopadlo a Krejčí je díky péči lékařů a zdravotnického personálu z ÚVN v dobrém stavu.

Úplně vedlejší jsou nyní zprávy o tom, že bude Krejčí několik měsíců chybět. Musí nejprve podstoupit léčbu, při které nebude moct absolvovat trénink ani zápas, během kterého by hrozil fyzický kontakt se soupeřem.

“Jsme opravdu rádi, že se teď už Láďovi daří výrazně lépe. Děkuju všem z Ústřední vojenské nemocnice, kde poskytli Krejdovi opravdu profesionální a rychlou pomoc. Moc si toho vážíme, situace byla skutečně vážná,“ uvedl sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický.

Nezbývá nic, než Ladislavu Krejčímu popřát brzké uzdravení a návrat do běžného života bez komplikací.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené