Reklama

Stane se prvním šampionem UFC ve třech váhách? Cejudo se chce vrátit do klece!

Téměř rok a půl uplynul od momentu, kdy šampion UFC ve dvou váhových kategoriích ukončil kariéru. Nyní ale Henry Cejudo přemýšlí o návratu, rád by totiž ovládl třetí váhu.

Henry Cejudo je už přes rok ve sportovním důchodu, stále se však udržuje ve formě a je připraven na možný návrat. Ostatně má stále jen 34 let, zápasit by tedy ještě klidně nějakou dobu mohl.

A není vyloučeno, že by se tak mohlo stát. “Triple C” v UFC vládl dvěma váhovým divizím, k tomu získal zlatou olympijskou medaili v zápasení. Svou přezdívku by však rád změnil na “Quatro C”.

To by znamenalo, že by se stal šampionem další váhy v UFC. V rámci organizace by chtěl být prvním, kdo kdy dokázal ovládnout tři váhové kategorie.

V minulosti dominoval muší a bantamové váze, nyní by rád ovládl také pérovou váhu, kde drží titul Alexander Volkanovski, který za sebou má čerstvě obhajobu s Brianem Ortegou.

Cejudo věří, že má právo přeskočit ostatní zápasníky v žebříčku. „Jsem největší bojovník všech dob. Když mi dáte tuto příležitost, tak vám slibuji, že Alexe Volkanovskiho vyřídím za méně než 3 kola,“ nechal se slyšet koncem září.

Následně sice trochu zvolnil, když uznal, že Volkanovski je kvalitní bojovník a že může jak prohrát, tak vyhrát, nicméně po té šanci se s ním utkat skutečně touží.

Vrátí se 34letý zápasník zpět do oktagonu?

Zdroje: TMZ Sport, MMA Fighting

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené