Stanciu zavzpomínal na své působení ve Spartě. Podívejte se na jeho parádní přímý kop

Zápas Slavie se Slováckem byl od začátku do konce napínavý. Nabídl pět gólů, přičemž dva z nich dal Nicolae Stanciu. Druhá branka rumunského záložníka byla výstavní, když z přímého kopu vymetl levou šibenici.

Zdroj: SK Slavia Praha

Slavia šla do zápasu jen necelé tři dny po vyřazení Leicesteru z Evropské ligy a únava některých hráčů byla znát. Slovácko o poločase vedlo 2:1 a se Slavií sehrálo vyrovnanou partii.

I v druhé půli se Slavia spíše trápila, zlom ale přišel v 72. minutě. Michal Kadlec na hranici vápna zbytečně fauloval Ondřeje Lingra a Pražané dostali exkluzivní šanci vyrovnat.

Míč si vzal Nicolae Stanciu a po dlouhé době dal z přímého kopu gól. Ten Slavii nakopl a deset minut nato Lingr zvrátil zápas ve prospěch Slavie. Závěr utkání už sešívání ubránili a na půdě Slovácka tak vyhráli.

Stanciův přímý kop mnohé zaujal i proto, že se podobným způsobem prosazoval často ještě v dresu Sparty. Ve Slavii dal zatím pouze dva góly z přímých kopů, první loni proti Ostravě.

Stanciu gólem potvrdil svojí dobrou formu. Ve čtvrtek asistoval na postupový gól Lukáše Provoda a v posledních sedmi utkáních dal tři góly a na dva nahrál.

Zdroj: Fortuna liga