Reklama

Společnost EA Sports odhalila první novinky ohledně FIFY 22! Velkých změn se opět dočká mód kariéry

Pomalu se blíží začátek nové fotbalové sezóny a s ní přichází již tradičně i další ročník populární série FIFA. Společnost EA Sports v neděli publikovala oficiální trailer i první oficiální novinky, na které se fanoušci budou moct těšit ve FIFĚ 22.

Populární série FIFA je z několika sportovních sérií vydávaných společností EA Sports tou zdaleka nejkritizovanější. Zejména v posledních letech byl kritizován nedostatek progresu a ročníky začínají býti repetitivními.

K tomu se přidává podle některých stále se zhoršující hratelnost, a tak byly před odhalením prvních novinek do nového ročníku vysoká očekávání, která byla z části naplněna.

Novinky v hratelnosti

Na nové konzole Playstation 5 a XBOX Series X přichází zbrusu nová technologie Hypermotion. Ta umožnila vývojářům lépe naskenovat reálná fotbalová utkání. Ty pak použili k vývoji samotné hry.

Zlepšit by se mělo zejména chování umělé inteligence, která by měla získat několikanásobně více možných variant akcí a reakcí. Reálněji by měli vypadat i vzdušné souboje.

Přímo v hratelnosti se pak pro hráče změní například chování brankáře. Zobrazovány budou ve hře i autentické brankářské styly. Nově přichází také možnost explozivního sprintu hráčů. Sami pak budete moct detailněji upravit taktiky hlavně co se týče útočného stylu vaší jedenáctky.

Novinky v režimu kariéra

Minulý rok přišly po dlouhé době velké změny i do kariéry. Detailnější simulace utkání, možnost rozvrhnutí tréninku a další menší detaily však manažery za monitory nakonec příliš nenadchly.

Letos by však měla přijít minimálně jedna velká novinka. Sám si budete moci v kariéře vytvořit vlastní mužstvo a to dovést ke slávě. V krátkém odstavci nám ještě vývojáři poodkryly další novinku.

Po letech se konečně dočkáme změn v módu Kariéry hráče. Více detailů si však společnost rozhodla nechat pro sebe.

Novinky v Ultimate Teamu

Nejpopulárnějším módem je ve hře FIFA již dlouhé léta Ultimate Team, který hráčům dovoluje skládat z hráčů celého světa svou vysněnou jedenáctku a poměřit své síly s ostatními hráči z celého světa.

Obměněn by měl být v novém ročníku formát dvou týdenních soutěží Division Rivals i FUT Champions (Víkendová liga). Jedinou konkrétní novinkou jsou však zatím pouze nové karty.

Do hry přibyde typ karet nesoucí název Hrdinové FUT. Ten bude obsahovat klubové hrdiny a dá se označit za odlišný typ karet, které ve hře známe jako Ikony.

V týmové chemii vám totiž bývalé fotbalové superstar pomůžou spojit zejména hráče ze soutěží, ve kterých během jejich kariér excelovali. Oficiálně známe například jména jako Gómez za Bundesligu nebo záložník Cahill za Premier League.

Krom oficiálních novinek pak EA Sports ukázala i trailer. Ten byl však opět pojat spíše stylem vizuálního požitku, než že by měl podávat fanouškům série nové informace.

Použité zdroje: EA Sports

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené