Sparta slaví výhru, Slavia pomstu. Glen Kamara byl vyloučen, Sparta vyhrála nad Rangers 1:0

Sparta zvládla domácí zápas Evropské ligy s Rangers a po výhře 1:0 poskočila na druhé místo tabulky. Jedinou trefu zařídil po rohovém kopu stoper Dávid Hancko, utkání nedohrál Glen Kamara.

První šanci zápasu měl v desáté minutě Jakub Pešek, Allan McGregor se ale blýskl dobrým zákrokem. Tři minuty nato pálil na druhé straně Fashion Sakala, Florin Nita si však poradil. Ve 25. minutě to zkusil z úhlu Martin Minčev, gólman hostí jeho ránu vykopl.

O čtyři minuty později už Letná slavila. Centr od rohového praporku hlavou umístil k zadní tyči Dávid Hancko. Poté šla úroveň hry dolů, Sparta byla očividně s náskokem spokojená, Rangers chyběla chuť.

Do kabin se tak šlo za vedení Sparty 1:0. Hned ve 46. minutě měl druhý gól na noze Jakub Pešek, v ložené šanci však napálil jen břevno. Zahazování tutovek pokračovalo, deset minut nato nepropálil McGregora Lukáš Haraslín.

V 74. minutě začaly tribuny podruhé slavit, druhou žlutou kartu totiž dostal Glen Kamara a putoval předčasně do sprch. Spartu početní výhoda uklidnila, pojistku mohl přidat Pešek, ale mířil jen do rukavic McGregora.

Úplný závěr už si však pohlídala a skotské Rangers tak porazila 1:0. Již v neděli ale hraje neméně důležitý zápas, doma hostí Slavii.

Zdroj: Sport 1

1. Sparta sice vyhrála,ale výkon opět nic moc.Takže radost jen s výsledkem.Pokud budeme hrát na Slavii totéž,opět dostaneme na pozadí.Měli by se naučit hlavně proměňovat šance,které si vůbec dovedou vytvořit.Dívat se na prázdnou branku a trefit břevno je skutečně kumšt.Takže měli vlstně štěstí na rozhodčí,kteří rozhodovali podle regulí a ne podle jména týmu.

• Prvních 20 minut Rangers jasně lepší pak se to srovnalo a šťastná šmudla rozhodla. Super 3 body ale proč musí být Pavelka stále v základu vždyť to je pruměrák pro Jablonec- Liberec a ne Spartu! A Hložek ? Dnes darebnej a jeden z nejhoršich na hřišti zcela neviditelný kromě 2 pruniku a 2 paradních přihrávek !! Naopak Panák za mě dnes nejlepší hráč Sparty ! Pochvala mladým fans za Kamaru 😊 !

2. To zas byla oslava fotbalu, tyvole. Se nedivím, že se ty haranti museli zabavit něčím jiným, než koukáním na dvě party nekopů. No a tak si logicky našli nejsnazší oběť. Jeden z nich od fotra zaslech, že je Kamara podrazáckej hajzl a všichni se radostně přidali. A měli z toho řiť, že můžou dělat něco “zakázaného.” Bučet na černocha. Tohle je holt v české povaze. Ale hned v tom hledat rasismus, těm dětem je nějakej Kamara totálně u prdele.

• Asi si tam neměl svoje lidi a nemluvíš s dětmi co si o tom myslí. Je super na ně kydat hnůj, ale oni moc dobře (hlavně ti co fotbal hrají), co Kamara a Roofe, potažmo Rangers udělali.
      A ví, že to prostě není dobře, není to fotbalové a jejich trenéři jim toto zakazují. Proto bučeli a btw také svítili mobily, to bylo také na Kamaru – ale to byste musel být trochu u zdroje, že 🙂

3. Pěknej zápas. Bylo to nahoru, dolů a naštěstí s dobrým koncem pro nás. Škoda neproměněných šancí, tentokrát byla ale Sparta lepší v obraně. Čelůstka ukázal haterům, že je pořád dobrej. Příjemně překvapil Minchev, kvůli tomu jak makal. Drchal byl proti němu pak dost statickej až neviditelnej. Bohužel faktem je, že střed zálohy Pavelka-Souček, byť bojují, běhají, co jim síly stačí, tak nic moc fotbalovýho nevymyslí.

• Díky za pobavení před obědem – pokud vám stači že se Minčev snaží ( rozuměj – běhá) – to co předvádi Pavelka považujete za běhání a bojování a pomalost neobratnost Čelustky za to že je dobrej tak to je teda fór a nedivím se že se Sparta s těmi to kopálisty stále točí v kruhu jen s občasnými jemnými záblesky zlepšení své hry a šťastných výsledku! Včera kromě Panáka nebyl ve Spartě hráč který by zahrál proti kvalitnímu zahraničnimu týmu nadpruměrně a např. Hložek zahrál zcela zoufale a byl kromě 2 akcí zcela neviditelný ( hráč který má cenovku 15-17mil.€ musí právě v těch to zápasech zářit ne proti Zlínu Karviné atd.) ! Viděl jsem jen 2.poločas Slavistu ale jestli pro nám zahrají tak to v derby tak nám zase dají na prdel ☹ Ve 2.poločase hráli daleko lepší fotbal plný běhavosti dynamiky tvrdosti soubojovosti ale i techniky než Sparta a při troše štěsti mohli vyrovnat……

• Myslim,že je treba prijmout, ze takto to prostě je. Neseženete v české lize lusknutim prstů 10 lepších hráčů, kteří by okamžitě dali Slavii búra. Treba nekdo vypadá dobre, ale tlak ve Spartě neustoji, viz treba Trávník. Podle mě je třeba dát stávajícím důvěru a věřit, ze to do budoucna dají. Ne neustale nekoho vyhazovat a shanet jine.

• Čelustka Pavelka Dočkal Vidheim Štětina Sáček Juliš Krejčí st. U nich není na co čekat ti již výrazně lepší nebudou ☹ Na jejich posty měla již dávno přijíd mladší kvalita ! S těmi to se hra a výsledky Sparty nezlepší !

4. Tohle nemou psát fanoušci Sparty.Prostě nemohou.To je snůška hloupostí,zákeřnosti,nenávisti,
    neobjektivity,bulíkovství,malosti,přízemnosti atd.atd.Sprostá slova nechci a ani nemohu používat.
    Prostě toto je projev antisparťanství.A ještě víc je z toho cítit čínskosešívaná zatuchlost.