Sparta s posilami zatím mlčí. Fanoušci jsou naštvaní na Rosického, přivede ještě někoho?

Spartě po slibném začátku podzimní části došel drajv a začala ztrácet body či vyhrávat s notnou dávkou štěstí. Největším měřítkem byla utkání s konkurenty o titul: Slavia 0:3, Plzeň 1:3, Jablonec s velkým štěstím 2:1. Že jsou posily nutné, vidí všichni, na Letné je však zatím ticho. A fanoušci začínají být velice nespokojení.

Zdroj: sparta.cz

Generálka na ligu proti Českým Budějovicím měla sparťany připravit, místo toho však vyvstaly velké otazníky. Za 120 minut (3x40min) letenští nedokázali Dynamu vstřelit gól, naopak jeden inkasovali.

První utkání je však čeká už v neděli 17. ledna na horké půdě v Ostravě. Trenér Kotal navíc nemůže počítat až s osmi hráči užšího kádru (Čelůstka, Hložek, Pavelka, Krejčí II., Štetina, Karabec, Fortelný, Souček).

Ať už vzhledem k nevydařené druhé části podzimu či široké marodce by Sparta jednoznačně měla přivést nějaké posily. Nejvíc ji tlačí bota na levém beku, kde Matěj Hanousek nepodával optimální výkony. V generálce místo něj naskočil Matěj Polidar, je tak dost možné, že tam na jaře začne on.

Tomáš Rosický však stále mlčí. Slavia, ačkoli nepotřebuje, přivedla už dvě posily a stáhla si několik hráčů z hostování. Sparta na širokou marodku nezaregovala a pokračuje se svým stálým kádrem a to se hrubě nelíbí jejím fanouškům.

“Rosický, ku*va už se prober a sežeň aspoň 5 kvalitních hráčů. Strašný nedat ani gól za tolik minut,” napsal rozhořčený fanoušek na Facebooku. “Pan Rosický si stále myslí, že nepotřebujeme výrazně posílit? To zase bude jaro, pokud budeme hrát takhle, tak nám ta Slavie zase nadělí,” lamentoval další fanoušek.

Jedna posila by ale přeci jen měla být na obzoru. Sparta se údajně zajímá o třiadvacetiletého reprezentačního stopera Chile. Ten ale v poslední době začal pravidelně nastupovat ve druholigovém Watfordu, jeho transfer by tak byl velmi nákladný.

Navíc do celé záležitosti začal promlouvat Martin Vitík. Sparťanský odchovanec se v příprave ukázal v dobré formě, příchod nového stopera by ho tak odsunul na vedlejší kolej. Je tedy dost dobře možné, že Sparta upřednostní vývoj mladého stopera, kterého má zadarmo, než nákup drahého cizince.

Zdroj: Livesport.cz, twitter, facebook, Deník Sport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Složení mužstva a hra Sparty nemá hlavu ani patu, co jsem viděl proti Č.B byl trapas a Kotal byl spokojen, přitom to byla vesnice zápas.

 2. Ryba smrdí od hlavy…..Od majitele Křetínského až k panu Rosickému….Je otázka zda na to stačí..či stojí o větší úspěch…/majitel K../.?????

 3. Já to nechápu. Konec jara a v přípravě hrají totální hovno, všichni vidí, že tam je minimálně 5-6 frajerů co nemaj nejenom na Spartu, ale ani na první šestku a vedení spokojeně čumí a posily nikde. Připadá mi to jako soutěž o to udělat ze sebe největší blbce

 4. Totální ostuda – tak bych shrnul působení pana Rosického jako ředitele ve Spartě. Úžasný hráč, který si zkazil image nepovedeným ředitelováním. Holt když na tu funkci nemá, tak ať se do ní necpe

  • To víš 1mil.kč měsičně mu nesmrdí a jako bonus krásnej flek pro bratříčka jako šefa skautingu to se neodmítá a z takového fleku neodchází – což jasně svědčí o jeho charakteru a tom “Sparťanství” kdyby byl takový Sparťan a chlap frajer tak by sám uznal že za 2 roky zkurvyl co mohl Spartu nahoru neposunul ani o píď ba naopak za ty 2 roky vydělal 24 mil.kč – tak měl dát sám k 31.12. 2020 výpověď a to samé jeho protekční bratříček !

 5. Mně spíš vadí zkušený stratég Kotal. Do zápasů staví ortodoxně jen odkopávače míčů a mlaďochy co se snaží hrát fotbal nechá trčet na lavičce, nebo na tribuně. Ale asi má pravdu, protože když už nejsou body, tak alespoň včasnými a častými odkopy již tolik neinkasujeme.

 6. Nemám rád věčné rejpaly, ale již toho začínám mít taky tak akorát dost. Strašně si “kurvíme” jméno a nevidím žádné zářné zítřky. Ale pořád potajmu doufám, že se pletu.

  • Tak nechci ti brát naděje, ale asi doufáš marně. Tenhle spolek lemplů, lenochů, plivačů, kérkařů a nekopů v čele s neviditelným ředitelem a jeho bráchou bude rád za třetí až čtvrtý flek. A to se do toho nesmí pustit ještě Slovácko nebo Liberec.

 7. S kauting délá brácha Rosického podle toho to vše vypadá. Ostuda brácha mu dal práci totalné švorc brácha zoufalej automaty atd. Tak ať má přísun peněz. A tohle má schánét hráče do velkoklubu jako je sparta hanba ostuda.

 8. Jste banda kretenů a nýmandů vy rádoby odborníci. Kurva, to je tady trenérů a manažerů pro celou bundesligu.

 9. Nefandím ani jednomu “S”,ale s tím skautingem je opravdu Slavie o krůček,co o krůček,ale o pořádný krok napřed.

  • A proto se 3/4 jejích “posil” pošle na hostování aby se pak za dva roky prodali do Jablonce, apod.? Kde má Slávie nějakého odchovance?? Slávie neposiluje sebe ale pouze oslabuje soupeře.

 10. Tak myslím, že se na jaře nemáme čeho bát, Sparta pokračuje ve své průměrnosti, a táta Kotal je spokojený s třetím místem. A zase kecy jak příprava vlastně nic neznamená, že si nechávají góly na ligu. Když dali kanára nějaké Chrudimi, tak machrovali, ale Budějky jsou již tradičně nad jejich síly. Kotal mě dostal myšlenkou, že jsou v pohodě, jen se musí naučit trefovat branku, a pak to půjde samo. To je opravdu velký myslitel a stratég.

 11. Jestliže se nezlepší hra obrany,tak není co řešit.
  Posily typu Pavelky,Čelůstky,Plechatého a blázna Krejčího tam nemají co dělat.
  Obrana bývala ozdobou Sparty.

 12. Teď nemá cenu posilovat, protože za 14 dní se nikdy nemůžou posily dostat do sestavy. Kádr je kvalitní a chce to jen aby se uzdravili někteří marodi.

 13. Tak je nám zase jasno rychlé a pohledné hry od Sparty se zase nedočkáme. Trenéru Kotalovi je za dobře 3 místo a předváděna hra. Bratři Rosický už předvedli jak má vypadat skauting. Tak proto předvádí kdo nic nedělá nic neskazi. Co tak zvaná posila to propadák. Ale co je nám do fandů fotbalu když máme plné koryto.

 14. Nechci někoho urážet nebo vnucovat svůj pohled. Jako bývalý fotbalista na Spartu koukám těžce. Její hra je neustále na náhodu.Když už je středový útočník, chybí křídelní hra s centrovanými, ale přesnými míči.Rád bych viděl ve vedení Jirku Novotného a jako hl.trenéra Frantu Straka.Už toto by Spartu zřejmě zvedlo.

 15. ….jak je vidět, na Millwallova slova došlo a už to neuznává jenom Utah. Tak jestli tak vydrží, začnou si z něj utahovat i ostatní sparťani. A panu Millwalovi mnozí dlužíte omluvu….!

  • nás je mnohem víc kteří souhlasíme s panem Utahem. A omlouvat se Millwalovi za ty jeho ubohosti to for dne.

 16. Fandím Slavii, ale jsem přesvědčen, že náš fotbal potřebuje silnou Slavii i Spartu. A hodně mě zaráží, že Slavia posiluje jen proto, že je možnost, že někoho prodá – i když na první pohled posilovat nepotřebuje, a Sparta, která evidentně posílit potřebuje, je v klidu a neaktivní.

 17. Krejčí možná je nadějný hráč,ale svým chováním to vůbec nepotvrzuje.
  Někdo tady řekl že hra nemá hlavu ani patu,k tomu se přikláním.
  Někdy se na tu hru Sparty(často)nedá koukat.
  Vše trvá tak dlouho,stále přihrávají brankáři,ktery zákonitě dělá chyby.
  S tim v Evropě neuspějeme.A všichni to vidí,jen Křetínský ne.
  Ten tomu vůbec nerozumí.

 18. Chtělo by to jedno jediný zásadní řešení – hráči nebo bafuňáři, mají prachy všichni, tak jedno nám. Přestat na ně chodit, přestat jim fandit, a až by začali hrát a fungovat, tak teprve potom zas. My do toho nevidíme, náš klub to není, co si budeme povídat, neznamenáme nic. Můžeme si žvanit a kecat co chceme. Srát na to, snažte se, konejte, prdíme na vás a až budete fungovat a bude to nás hodno, budeme zase pak. TEČKA !

  • Čemu přesně by tohle pomohlo, pokud by jim lidé přestali fandit. To, že je to nesmysl nejlépe dokresluje současná situace. Nikdo na ně nechodí a hrají stejnou bídu jako např. před rokem před fanoušky. Pokud přijmu tu tezi, že hráči a bafuňáři mají prachy a je jim tak všechno jedno, nevidím důvod, proč by je mělo trápit, že hrají před prázdnými tribunami. Tady nežijeme ze vstupného ani suvenýrů. Ano, 10000 permanentek mít nebo ne by bylo znát, ale nic, co by klub položilo. A i hráči budou dál brát výplatu – ať jsou tribuny plné nebo ne (a nemyslím nutně koronáč).

   Zjednodušeně – Myšlenka, že fanoušci “vytrestají” vedení či hráče tím, že nebudou chodit na zápasy či jinak podporovat klub, je iluzorní.

 19. Musím říci že Millval má ve všem pravdu.Ješté chci říci mám kamaráda co hrál za Chrudim proti Sparté a říkal že DOČKAL jen celej zápas jen plíve místo aby se vénoval hře říkal úroveň divize.

 20. Sparťanem jsem se narodil a mám tento klub navždy v srdci. Na Letnou chodím pravidelně od 15 let, krom 2 let co jsem musel strávit na vojně. Sjezdil jsem mnohokrát republiku od Chebu až po Košice a dá se říct, až na pár států i celou Evropu. Není umění chodit na fotbal, když se daří, ale chodit i když je doba zlá, nebo- li lidové řečeno, když je klub ve sračkách. Jasný příklad je Plzeň. Když nebyli v laufu, tak na zápasy se Spartou do starých Štruncáků chodilo tak 3 -4,5 tisíce diváků a z toho minimálně 2 tisíce bylo našich fans. Pamatuji, kdy na jejich zápasy taky bylo 600 a ve 2 lize i méně lidí. A teď když tam přijedete, tak se všichni hlásí hrdě ke svýmu klubu. Ptám se, kde byli před 15 lety? Takže Sparťan, co má klub v srdci nemůže přestat chodit. Je to láska, věrnost a oddanost do konce života. Je to samé jako manželka a své děti. Tyto priority v životě se neopouští! Teď je doba šeredně zlá a já už se moc těšim, až toto vše skončí a zase budu moci vyrazit do svého chrámu na Letnou! SPARTA FOREVER 💙💛❤

 21. Chtěl jsem ještě podotknout, ano bojkot může být pokud k tomu bude důvod, ale tak maximálně na část nebo maximálně na jeden zápas.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Old Trafford aneb Silný příběh Divadla snů, jenž je domovem Manchesteru United

Manchester United vítězí, další titul pro Manchester United, Rudí ďáblové jednoznačným způsobem ovládli derby... a mohli bychom pokračovat.

Tomáš Souček byl zvolen do nejlepší jedenáctky aktuální sezóny Premier League

Uživatelé portálu WhoScored zvolili nejlepší fotbalovou jedenáctku probíhající sezóny Premier League. A nechybí v ní ani český defenzivní záložník Tomáš Souček!

Svět zaskočen! Conor McGregor prohrál svůj zápas s Dustinem Poirierem

Ostře sledovaný duel, na který se fanoušci těšili už několik měsíců, je již minulostí. Zápas Poirier vs McGregor v rámci turnaje UFC 257 skončil pro mnohé nečekaně, a to právě výhrou Američana!