Reklama

Sparta prodlužuje smlouvy hráčům rezervy, mezi nimi je i Vácha

Pražská Sparta v pátek oznámila prodloužení smluv několika hráčů B-týmu. Konkrétně se jedná o Lukáše Váchu, Milana Piška a Daniela Turynu, kteří budou v klubu působit ještě minimálně rok.

Sparta prodloužila smlouvu třem hráčům rezervy, mezi nimi je i kapitán Lukáš Vácha, který v rezervě načíná svou třetí sezonu.

Všem fotbalistům byla smlouva prodloužena o pouhý rok. Může za to i věk daných fotbalistů, jelikož již nepatří mezi mladíky. Piškovi je již 25 let a nemá velkou perspektivu pro A-tým.

Turynovi je 23 let, má jednu z posledních šancí se chytit, díky postupu do druhé ligy však budou mít tito hráči možnost nastupovat v kvalitní soutěži a v případě formy mohou naskočit i za A-tým.

„Jsem hrdý a šťastný, že budu ve Spartě působit další rok. Mám radost, že jsme postoupili do druhé ligy, to byl cíl, ke kterému jsem se od svého přesunu do béčka soustředil. Beru to jako odměnu a jsem rád, že můžu pokračovat ve své práci v týmu,“ řekl Vácha v rozhovoru pro klubový web.

Všichni tři fotbalisté by měli být oporami svého týmu ve druhé lize, ve které bude mít Sparta dozajista jako hlavní cíl udržení.

Právě druhá liga jí může výrazně dopomoci do budoucna, jelikož nemusí posílat velké množství hráčů na hostování a může si je ponechat v rezervě v kvalitní lize.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Vácho bodejď by si nebyl šťastný 3 roky pohody v juniorce (B týmu) za super měsiční gáži – je vidět že jsi hodně prumérný kopáč když za 3 roky si tě nevzal nějaký ligový tým – ale Přibram by ti těžko mohla platit 90tis.měsičně + 10 tis. dopravné ale ty by jsi tam ani nešel pro tebe je pohodlnějši se flákat v B Sparty !

    • Tvl, ty jsi stejný pacient jako Babiš. Ten je taky schopen v jedný větě popřít sám sebe. Na jedný straně je Vácha průměrný kopáč, kterýho žádnej ligový tým nechce a na druhou stranu říláš, že by tam nešel , kdyř má pohodu v béčku za větší peníze. Nejsi nic jinýho než starej zapšklej závistivej blb.

      • Co na tom nechápaš ? Kdyby to byl trošku kvalitní fotbalista tak po něm sáhla když byla ještě v lize alespoň Přibram – ale i kdyby ho chtěla tak on by tam zřejmě stejně nešel protože má pohodičku ve Spartě B za 90 tis. Měsičně a ještě tam z něj dělaj hvězdu jako kdyby to byl Pirlo nebo Gattuso ! Prostě pruměrák kterému stačí to šudlat v B Sparty tak jako x jiným nevadí sedět za 300 tis. na lavičce nebo tribuně v kádru A Sparty !!

  2. myslim že je tam jako učitel Vacha,maj se od koho učit i když dnes už nema na na A tym.A žije pro SPARTU

  3. Pan Vácha se díky štědré ruce pana majitele má ve vatičce,jako Bourec morušový.Přeji mu ten plat klidně ať bere milion měsíčně.Mě spíš vadí ,že zabírá místo mladým talentovaným odchovancům.Béčko by měli zásobovat s dorostenecké ligy ne z odložených důchodců.

    • Já bych byl jako trenér rád, že mám v B-éčku i dva takové zkušené hráče, kteří bývají většinou prodlouženou rukou trenéra přímo na hřišti. K Millwallovi se už nevyjadřuji, to je největší závistivec, kterého jsem tady poznal a se kterých bych nikdy nechtěl mít nic společného. Jeho životní krédo je to, že “když mě chcípne koza, musí zákonitě sousedovi chcípnout dvě”!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené