Sparta Praha | Další nákupy a doplňování týmu

Vedení fotbalové Sparty se rozhodlo prodávat, nakupovat a měnit kádr. Ač se příchody před sezonou ve většině případů nepovedly, nebylo to pro vedení Sparty poučením, ale pouští se opět do angažování zahraničních “hvězd”, kteří týmu snad pomohou a budou oporami.

Naopak odchází fotbalisté, kteří ještě minulou sezonu a i část té stávající byly oporami (Dúbravka, Karavajev, Mareček).

Jistě, mění se doba, mít v mužstvu několik fotbalistů ze zahraničí, zvučných jmen je populární, ale jak to přijmou fanoušci a celá česká fotbalová veřejnost. A u Sparty Praha, jednoho z nejlepších českých klubů minulosti, který si na svém jménu vždy zakládal a slogan “Železná Sparta” nebyl jen frází, je náhled zcela jasný.

Pokud se bude dařit, asi budou všichni spokojeni nebo spíše bude klid, ale co když opět úroveň a výsledky znovu nebudou dobré a přijdou zase jen výmluvy a ujištění, že vše přijde..

Hrdí fanoušci Sparty, nebo pamětníci, to nemají jednoduché a v mnohém jim lze rozumět. Tak si přejme, aby té spokojenosti bylo více a Sparta se dostala zpět do stádia, kdy pojem “železná” bude příhodný a soupeři již u Průhonic budou cítit strach.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Koreis, Vojtek nebo Homolka: televizní reportéři a bývalé opory Ocelářů tipují výsledek finále Extraligy

Do zahájení prvního finálového utkání v rámci Generali česká Play-off Tipsport Extraligy zbývá jen pár hodin. Zeptali jsme se známých osobností z hokejového prostředí, jak vidí finálovou sérii.

Slavia po sezoně 2018/19 vyprodala svůj tým, přesto slavila titul. Čeká ji nyní podobný příběh?

Pražská Slavia zažila v ročníku 2018/19 snovou sezónu. Obhájila titul a v Evropské lize se dostala až do čtvrtfinále, kde vypadla s londýnskou Chelsea. To v létě zapříčinilo odchod několika opor.

Blog: Velikost trenérů tvoří šampiony. Největší rozdíl v bitvě Ocelářů s Boleslaví stál na střídačkách

Vyvrcholení semifinálového dramatu mezi Oceláři z Třince a Bruslaři z Mladé Boleslavi bylo plné emocí. Logicky. V rozhodujícím sedmém zápase už jde úplně o všechno. Nejen o postup, ale taky o celkový výsledek celé sezóny.