Reklama

Sparta plánuje mít většinu posil již před začátkem přípravy. Kolik jich bude?

Pražská Sparta chce mít jistotu, že se všichni hráči rozehrají do prvních mistrovských zápasů, a tak plánuje mít téměř všechny posily ještě před začátkem letní přípravy. Kolik posil to má být?

Zdroj: FC Slovan Liberec

Pražská Sparta skončila v této sezóně na druhé příčce, což je nejlepší výsledek za posledních pět let. Ano, Sparta hrála lépe než v předchozích sezónách, může být ale ráda, že plzeňská Viktoria neměla po celou sezónu optimální formu.

Letenští si uvědomují, že získat titul a předehnat tak Slavii v následující sezóně je takřka nereálné, musí se o to však pokusit.

Nyní se tak musí soustředit na posilování a také na to, aby posily byly k dispozici již před začátkem přípravy a s týmem se mohly naplno sehrát.

V mnoha předchozích sezónách byl totiž právě toto důvod ztrát v úvodních kolech či rovnou vypadnutí v předkolech evropských soutěží.

Nyní tedy Sparta má již před přípravou mít téměř všechny posily. Téměř jistě do klubu přijdou Casper Höjer a Jakub Pešek.

Klub velmi stojí o Michaela Krmenčíka, který by mohl být tou výjimkou, která potvrzuje pravidlo, tudíž by nemusel přijít před začátkem přípravy.

Částka za něj je ale vskutku vysoká, stejně jako mzda. Pokud jeho příchod nevyjde, Sparta by se měla zaměřit na Jana Klimenta.

Zájem má mít i o Michala Sadílka, ten ovšem nadále preferuje zahraniční nabídky. Otázkou je i přestup libereckého Martina Koscelníka, klub dle všeho hledá i vhodného a kvalitního stopera.

Očekává se, že na Letnou přijdou 3-4 posily, všechny však musí přijít do základní sestavy.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. A k čemu bude nějaký Pešek, pokud bude na Letné stále dřepět žába na prameni Rosický? To Sparta může rovnou koupit Ronalda s Messim, ale dokud bude u řídícího kola Rosický s Čuprem tak se nic nikdy nezmění. V první řadě je potřeba vyhodit Rosického a na jeho místo dosadit někeho, kdo tomu rozumí a umí se ve světě manažerů otáčet. Pak je třeba mu dát plnou důvěru a otevřít naplno finanční kohouty a pumpovat do Sparty velké finanční částky a tyto toky usměrnit správným směrem ve vztahu k budoucnosti celého týmu a potenciálu jednotlivých posil. Ale to vše se musí odehrát bez Rosického a jeho bratra, který si jede ve Spartě jenom svoje kšefty!!! Teprve potom se můžeme bavit o nějakém Peškovi.

    • Karle, opakuju že Millwall používám roky já a vy jste šašek, který se tady jen přiživuje!!! Ale rozumím, trefil jsem hřebíček na hlavičku a vy nemáte co mi na toříct. Jinak s řízením klubu mám osobní zkušenosti, byť to bylo jen na pralesní úrovni takže si Vaše postřehy nechejte od cesty.

  • A k čemu je MILWALL ????? uplně k ho..nu umi jen kecat ,žvanit být chytrej az na pudu a pritom je to uchyl je třeba vyhodit MILWALLA a naopak podpořit naší legendu Tomaše . Nejhorší ostudu dělají SPARTE právě tyhle MILWALLOVE to je jen zavist a blbe keci

   • A lepší agrument by nebyl? Co takhle pohlédnout pravdě do očí a přiznat si, že Rosický Spartu táhne ke dnu? Nebo Vám se snad líbí, že Sparta je sportovně-politicky poslední roky nekonkurenceschopná? A co pan Čupr? Jste spokojený s tím, že přímo v útrobách stadionu kouří, stará se o svoje volnočasové aktivity a Spartu má v paži? (navíc prý přímo v útorbách stadionu kouří což je tedy vrchol …) Je komické jak Vy a Vám podobní nejsou schopni pohlédnout realitě do očí a myslí si, že s Rosickým a jeho bratrem se Sparta zázračně zvedne. To je stejně absurdní představa jako sedět na simsonu a myslet si, že z něj vytáhnu dvě kila za hodinu.

  • MILLWALL: Už nech ty bratry Rosické v klidu, jinak si v lepším případě zaděláš na žaludeční vředy, v horším případě ti praskne žilka a skončíš na vozíku a stále platí, že Viktorka Žižkov je na prodej, tak se ukaž🤢

   • Já se nepotřebuju ukazovat. Vedl jsem jeden klub v nejnižší soutěži a docela úspěšně,takže vím o čem manažerování je, na rozdíl od Rosického a jeho bratra s Čuprem, jejichž jedinou starostí je co se bude během zápasu servírovat ve vip boxech – viz. záběry při utkání na Rosického za sklem jak do sebe leje jeden drink za druhým a sotva stojí na nohách. Takhle se fotbal prostě nedělá a výsledky Sparty jsou toho důkazem!!!

  • Millwall, ten Rosa Tě furt sere co? Jseš nenapravitelný, namyšlený blbeček co tady mele stále stejný žvásty! Ale neboj on neodejde! Ale to Ti dělá dobře, jelikož dál budeš mít o čem krafat!!!

   • Škoda že mývalovi asi dycky spadne net když Sparta vyhrává 😀 To ho tady 2 dny nevidíš debila sešívanýho :-))))))

  • No tak za prvé, ve Spartě na hřišti hrají hráči, doposud na hřišti hráli nahovno hráči s nahovno trenéry. Protože Rosický nechtěl pumpovat peníze, tak ted konečně něco dělá a je to zase špatně? Bud rád, že konečně začali nakupovat, protože s tím zlem co ve spartě hraje, to je nekoukatelný

 2. Krmenčíka bych tam netahal. Bude stát fůru peněz a už taky není úplně nejmladší . Za ty peníze bych se poohlédl radši po někom jiném. Jinak by mohli ještě o rok prodloužit Kozáka, nejsou si typologicky úplně vzdálení

  • Souhlas. Krmelec je neúnosně drahý. Bruggy jsou sice ochotné ho prodat, ale nemají důvod ho prodávat za míň, než za kolik ho koupily (6 mil. Eur). Kdyby se dal koupit za rozumnou cenu, tak si ho nechali v Soluni.

  • Rozdí mezi Kozákem a Krmenčíkem je ten, že Krmenčík chodí do soubojů, je dravej, nevynechá hlavičky a hlavně… dává goly. Zatímco Kozák umí běhat do offidů, což není uplně žádoucí.

   • Nepleteš si Kozáka s Julišem? Kozák právě do soubojů chodí a dostává v nich pěkně nakopáno. Juliš uhejbá a do soubojů nejde.

 3. Už se zase uvažuje o předraženém vysloužilci. Kdyby byl tak žádaný a dobrý tak si ho Kodaň nechá. Ale on tam prakticky nehraje. Nákup drahý a dále neprodejný.

  • Rudolfe,Rudolfe marně přemyšlím koho z Kodaně chce Sparta koupit. Zatim jsem na nikoho nepřišel a tak nevim kdo je ten vysloužilec z Kodaně. Ale jistě poslechnou odborníka Rudolfa a z Kodaně nikdo nepřijde

 4. ….. Sparta skončila druhá, může být ale ráda, že plzeňská Viktoria neměla po celou sezónu optimální formu…
  Co tím chce redaktor říci? Že by přeskočila všechny 3 týmy před sebou? I Slavii možná 😉😂 dál už nečtu, tohle mi stačí.

  • Chce tím říct, že všechny ostatní kluby v lize mají formu a jediná Plzeň jí nemá. Evidentně odborník, jak je v Ruiku zvykem

 5. Sparta skončila druhá díky nařízenému kolapsu křiváků s Jablonce v Palermu.Když ti někdo půjčí na výplaty,tak si klade podmínky a proto zasloužilé druhé místo.

 6. Situace s posilami se po vstupu Vrby obrací k lepšímu. O středním útočníkovi je třeba mluvit, Adamův čas na Letné se počítá už jen na měsíce. Bude-li dobrý prodej, musí být i dobrá koupě.

 7. Ma pravdu ten kdo vidi ze to tomik dela blbe. Bez nej bude Sparte lip – scaga-bojilek-kanga-srki vsechno podelal.

 8. Ono je to taky o tom, jaký má Rosa od Křetínského budget. Podle toho, kolik posil chystají, tak asi moc velký ne.
  Krmenčíka jinak ano, ale za málo. Varianta hostování na rok s tím, že Bruggy budou dál platit část jeho výplaty by nebyla špatná. Pešek vypadá levnější, ale to bude možná na výplatě, krom ní ale budou muset zaplatit Liberci balík za odkup a bude chtít víceletou smlouvu. Takže v součtu může být dražší než Krmenčík.

 9. Je to jako dycky. Článek vo Spartě a seshiteckej bolševickej vyjeb mýval si u něj honí pindíka. Toho musely spolužačky strašně mlátit že je to takovej retard a hovado 🙂

 10. Mýval a jeho klub: Von, šukalík, vosral, bflmgrtx, pán lukáš, karel na koksu a utáhlo netáhlo 😀

 11. To by mě Mýllwole hrozně zajímalo, jak je možné, že když je Rosický tak špatný, tak letos máme nejlepší výsledek po 5ti letech, a sice druhé místo? A to neumluvím o loňském poháru.

  Pokud se nepletu, Rosa se stal velitelem v prosinci 18 (čili pro ty méně chápavé, je tam +- dva roky i s cestou) a od té doby čistí ten bordel po Štramákovi a spol… za mě poměrně úspěšně. Po dlouhé době se totiž na ten fotbal dalo i některé zápasy koukat, což je výrazně víc, než na co jsme museli už 5 let koukat.

  Ale samozřejmě chápu, že pokud člověk “vedl” klub ve 4.b třídě, kde musel pro borce do hospody, aby jich bylo aspoň 9, tak tomu rozumí víc.

  A nebo je zatím čistě jen hloupá osobní zapšklost co? Že by ti Rosa chodil za starou?

  • Mýval je slávista. Akorát si hraje na sparťana. Dřív lez na efotbal a tam sme ho všichni vyhnali tak se nasral sem. Je to regulérně postiženej magor.

  • protože ty kluby pod námi hráli ještě příšernější fotbal, než my. To si nemyslím, že je důvod k oslavám Rosického

 12. A k posilám. Pešek rozhodně ano, Krmenčík jen když nebude drahej, Kliment klidně taky. Höjera neznám a tak nehodnotim. Dál bych se zaměřil na Matějů kterej v Itálii neni spokojenej a moh by bejt dobrej bek. V Olomouci skončila smlouva Houskovi a taky bych nebyl proti. Naopak Koscelník mi příde jako takovej trošku lepší Kačaraba tak tady nevim.

 13. Podle mě MILLWALL = Miroslav Pelta , vše tomu nahrává: zákulisní informace, vedení pralesního klubu a závist pozicí ve Spartě 😀

  • Podle mě je to seshitej magor řehák 😀 Ta nenávist vůči Spartě a všem co ní sou je neskutečná.

 14. Mycwa alias Zmrkva
  Svými sprostými a úchylnými kecy oblažoval ostatní na efotbalu, kde byl všem jen pro smích. Teď tam zrušili diskuse, tak se nasáčkoval sem . Navíc trvalý donašeč webmasterovi, když ho někdo vtipně sejmul – což nebyl problém, hned běžel žalovat a dožadoval se zabanování dotyčného. Mě několikrát. Proto tam měl přezdívky jako Rudej udavač, Fučík, Čurda, Kejda……….prostě šmejd neskutečnej.

  • A hele, zmrdtx se nasral i sem 😀 Tak tady už chybí jenom vosral, pán lukáš, utáhlo a zmrdstvo je komplet.

  • sluzba@efotbal.cz:
   uprimne se Vam divim, ze vas furt bavi resit tenhle hnuj z internetu.
   trochu nadhledu, grtx a oskar jsou pouze trollove, co provokuji a pote nam pisi na vas stiznosti)

   diskusi jsme vypli, dokud se nevytvori lepsi platforma, aby se
   diskutovalo slusne a tyto jedince jsme mohli snaze blokovat.

 15. Myslím si , že Sparta má velikou slabinu v manegmetu a v organizaci. Jsem Sparťan 50 let, ale co se teď děje je do očí bijící. Plzeň udělala z odložený hráčů výborný mančaft s výsledky. Tomáš Rosický ztratil důvěru hned na začátku, kdy prohlásil, že Šťastný je dobrý trenér. Pana Šťastného řadím k trenérům po bok Zachara, Hřebíka a jiné analfabety. Tomáš by měl ještě nějakou chvíli zůstat pod kozou a učit se vedle potřelého, razantního a hlavně předvídavého funkcionáře. On je sympatický a hodný člověk.

 16. s krmenčíkem běžte už do prdele,a ještě přemýšlí o hrošovském to je nářez,nejlépe bude když vrba přivede samé třicátníky a mladé pošle do háje

  • No a co tam mladý předvádějí? Třeba takovej Vitík. Stojí tam jak vošoust a nakopává míče. Obehraje ho hendikepovanej.

 17. Naprostý souhlas s Milwallem. Je potřeba posílit, do týmu napumpovat ZASE peníze. Jenže ti všichni Vindheimove, Minchevove, posily TR něco stály, hráči, kteří běhají u nás v lize nebo juniorce. Takový Minchev za ty prachy vůbec nic a jen zabírá místo. To jsou výsledky Rosickeho v roli manažera, chtěl se vydat jinou cestou, Vrbu ani nepreferoval.

 18. Zajímavý i když krátkodobě by mohl být Pekhart, na začátek sezony na poháry je potřeba gólový útočník a přijde mi jako lepší řešení, než Kozák.

 19. Mycwa tvůj mindrák je óóóóbrovský. Ty patříš mezi největší zoufalece diskuzí. Tebe číst je opravdu zábavné. Tebe bych chtěl vidět na živo. Ty budeš určitě knedlík.

 20. Millwal: Na všechny ty tvé krytiky se VYS..R hlavně na toho BLBA Mycwu,který nic jiného neumí než sprostě nadávat.Máš ve všem naprostou pravdu.Super.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Změny v kádru Karviné na začátku přípravy: odchody, testování hráčů i šance talentovaným mladíkům

Dnes 21. června 2021 se svěřenci Jozefa Webera vrátili z dovolené zpátky do práce. Pět týdnů dlouhou přípravu stráví MFK Karviná nejen v domácích podmínkách, ale i v nedaleké polské Ustroni na soustředění.

Opava vstoupí do FNL bez řady hráčů. Kdo všechno v klubu končí?

S pořádně pozměněným kádrem vstoupí fotbalisté Opavy do nového soutěžního ročníku naší druhé nejvyšší soutěže. Kdo již nadále nebude působit ve žlutomodrém dresu?

Neuvěřitelné! Fanoušci Chorvatska letěli na zápas s Českem, skončili však v Praze

Máte lístky na mistrovství Evropy ve fotbale, avšak nepustí vás přes hranice. V dnešní době něco málo pravděpodobného, přesto se to stalo vášnivým fanouškům Chorvatska. Svůj příběh povyprávěli webu Zadarski.
Reklama