Reklama

Sparta musela zrušit přípravný zápas, místo něj hráči trénovali

Po vydařeném vstupu fotbalistů Sparty do přípravy přichází jedna komplikace za druhou. Přestup Davida Pavelky se stále protahuje a navíc v neděli přišel další problém, Sparta musela zrušit přátelské utkání.

Zdroj: sparta.cz

Letenský celek musel zápas zrušit kvůli nečekaně dlouhé vzdálenosti od hřiště. Dle informací by jim to autobusem trvalo přes dvě a půl hodiny. Ferencvároš s lítostí přijal omluvu za zrušení.

Důvodem je to, že agentura zajišťující utkání nakonec nabídla hřiště, které je však od letenského tábora vzdáleno přibližně dvě a půl hodiny jízdy autobusem.

To ale Sparta odmítla. K anulaci duelu tak rozhodně nedošlo z důvodu, že by měl mít někdo z členů prvního týmu pozitivní test na COVID-19.

Spartě byla následně nabídnuta jiná alternativa, zápas s jiným, blíže nespecifikovaným soupeřem, ten ale vítěz letošního MOL Cupu odmítl, jelikož by se musel hrát na slovinské půdě. Místo toho trenér Kotal připravil trénink.

„Bylo nám to nabídnuto. S ohledem na koronavirovnou situaci a to, že jsme byli slovinskou stranou zařazeni na seznam rizikovějších zemí, jsme se rozhodli tuhle možnost nevyužít,” okomentoval situaci ředitel komunikace Sparty Ondřej Kasík pro klubový web.

Zdroj: sparta.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Je to sportovní tragédie! Co na zranění Lukáše Provoda řekli Jindřich Trpišovský a Simon Deli?

Před utkáním s Karvinou se o vážném zranění Lukáše Provoda rozpovídali Jindřich Trpišovský a Simon Deli. Jak ztrátu klíčového hráče vnímají a jak ji berou?

10 nejstarších fotbalových klubů v Evropě

Rozeznat nejstarší fotbalové kluby v Evropě není určitě jednoduchá záležitost. Jednotlivé zdroje se liší ve svých žebříčcích, a ne vždy jsou dochovány jasné důkazy o založení konkrétních klubů.

Zůstane v Olomouci? Belgický Leuven na Jemelku neuplatnil opci, ten tak dost možná začne přípravu v Sigmě

Václav Jemelka odešel v létě na hostování s opcí do belgického Leuvenu, ve kterém se chytl a pravidelně hrával v základní sestavě. Klub však nemá dostatek financí, a tak se rozhodl jeho opci neuplatit.