Sparta je za uplynulou sezonu v rekordním zisku! Kolik si vydělala?

Pražské Spartě se nedaří na hřišti, v zákulisí si ale můžou mnout ruce. Sparta totiž za sezonu 2018/19 zůstala v zisku, což se jí minulou sezonu hrubě nepovedlo. S informací přišel web e15.cz.

Zdroj: sparta.cz

Sparta skončila sezonu 2018/19 v rekordním zisku 311,6 milionu korun. Výsledek hospodaření zveřejnila v pozvánce na valnou hromadu. Jedná se pravděpodobně o nejvyšší zisk za celé fungování klubu, přinejmenším od sezony 1998/99, kdy jsou poslední dohledatelné informace.

„Je to údaj, který podléhá schválení valnou hromadou v rámci projednávání výroční zprávy,“ řekl mluvčí Sparty Ondřej Kasík. Detaily klub zveřejní na začátku roku 2020.

Zisku výrazně pomohl přestup Stancia do Al-Ahlí, díky čemuž klub vyinkasoval přes 200 milionů korun. Oproti minulému roku jde tak o obrovský rozdíl. Za sezonu 2017/18 byla totiž ztráta klubu přes 700 milionů korun.

3 KOMENTÁŘE

  1. Si dělají meee. Miliardovy rozpočet jsem někde zahlédl, nic se nikde za prachy nehrálo a nevyhrálo a 300 mega v plusu:-)) Teď tu o Karkulce, jak pere peníze v pračce u babičky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..