Sparta jde do karantény! Testy prokázaly v kádru Letenských covid-19

Sparťanská kabina na nějakou dobu ochoří prázdnotou. Testy totiž prokázaly přítomnost koronaviru mezi členy A-týmu.

Zdroj: AC Sparta Praha

O nelichotivé situaci druhého celku Fortuna:ligy informoval v úterý v podvečer oficiální web klubu. Příspěvek vydaný PR oddělením Letenských sděluje pozitivní výsledky u několika testovaných hráčů A-týmu.

“Celý A-tým včetně realizačního týmu nastoupil ihned po obdržení výsledků testů do individuální karantény. Do odvolání byl tedy přerušen tréninkový režim,” píše se v článku, z něhož nemůže mít žádný fanoušek fotbalu radost.

Spartu mělo o víkendu čekat utkání proti Příbrami a následně se v týdnu měla utkat v rámci osmifinále MOL Cupu s Ostravou. Je možné, že budou muset být zápasy odloženy.

“Další postup konzultujeme s místně příslušnou hygienickou stanicí a budeme se řídit jejími nařízeními.

Klub aktuálně komunikuje také s Ligovou fotbalovou asociací i organizátorem MOL Cupu Fotbalovou asociací ČR. O výsledku a dalším postupu vás samozřejmě budeme neprodleně informovat,” slibuje klub z pražské Letné.

Uvidíme, jak to všechno dopadne. Téměř jistě dojde k úpravě programu jak domácí soutěže, tak poháru.

Zdroj: AC Sparta Praha

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Letenská lůza nemá 11 dospělých fotbalistů pod smlouvou? Nemá? Tak kontumace! A ještě bych chtěl vědět, zda-li v době odstávky profesionálních klubů z důvodu pandemie covidu-19, zažádal klub (popř. někteří smluvní hráči) o finanční příspěvek v ramci “státní podpory – resp.kompenzací”. To byla fraška!

  • Asi Vás zklamu, za tohle Tvrdík nemůže, ale může za spousty jiných věci. A jen vypatlanej dement, může v tuto dobu chtít dostat na stadion 3000 lidí, když každý den tolik lidí umírá a nemocnice kolabují. Pan Tvrdík je nelidský hovado!

   • Opět jste se projevil Vy jako opravdový dement ( omlouvám se ostatním). Ten Tvrdík dokázal ve Slávce za pět let práce než ten Váš jednatel Křetínský. Vám nevadí plné markety ,kde je hlava na hlavě ( bez negativního testu), ale vadí Vám Tvrdík, který chce aby mohly lidé za určitých podmínek ( negativní test ) být na otevřeném prostranství a sledovat fotbal. Trošku přemýšlejte tou svojí rudou hlavou a používejte pokud možno rozum. Ať žije Mistr Ligy SK SLAVIA PRAHA

    • Vy jste super idiot! Ty vole, Tebe i s tím zasraným Tvrdíkem bych zavřel na 14 dnů do nemocnice, kde je plno a umírá deno-denně mraky lidí. Doktoři a sestry tam pracují 18 hodin denně. My jsme na pokraji kolapsu a Tebe zajímá jen fotbal? Jseš lidská zrůda a hyena! Smrade debilní, vypatlanej bez mozku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Hlavně ty markety kde je hlava na hlavě jste zřejmě viděl jen Vy! Ono v těch marketech, kde se prodávají jen potraviny to je docela v poho. Tam jsou lidi docela ohleduplní.

   • Tak pan Tvrdík se tu snaží udělat něco pro lidi, něco jiného než jen zákazy a příkazy a šijou do něj i novináři a dokonce i v anketě si 70% lidí myslí, že je to nevhodné.. Jako proč je to nevhodné? Tady už se fakt všichni zbláznili. Tak si to odseďte doma až do trpkého konce poserové.
    Jednak si hodně lidí rádo kopne do Slávie a na další pak vůbec fotbal působí jako červený hadr. Samozřejmě, že návrat dětí do škol je důležitější. Jenomže tam sedí v uzavřeném prostoru spolu celé hodiny a denně. Není moc lepších prostředí pro přenos viru. Na fotbale mohou být lidé při omezeném počtu docela separováni , na čerstvém vzduchu a ještě jen dvě hodiny. Navíc pokud by byli testováni. Jedině snad to hromadění lidí kolem. Jeví se tedy, že největším problémem jsou pracoviště, pro která vlastně omezení moc nejsou a netestuje se. Čerstvým příkladem toho je momentálně Škodovka.

    • Rád bych viděl jak každý klub udrží v rozestupech kotel. Jste tak naivní nebo blbej. Pro Krista pána umírají lidi ročníky 80,90. Jsme nejhorší na světě a Vy myslíte jak jít na fotbal? Takhle nemůže přemýšlet rozumě inteligentní člověk! Máte rodinu a rodiče, nebo jaké-koliv příbuzné? Zřejmě asi ne!

 2. doufám, že slávisti neklesnou na úroveň retardovaných příznivců rudého cirkusu a nebudou
  požadovat aby sparta odehrála své zápasy s juniorkou, případně se kontumovalo..
  pandemie je nepříjemná a může potrefit každého, jen někteří fanoušci si nevidí na špičku nosu.

  • Přesně tak, Onddrasi, může to postihnout každýho. A odpovím ve stylu pana Petříka, asi příznivce slávie.
   Čínská lůza z edenu má pod smlouvou určitě víc fotbalistů, než sparťani a tam to asi nevadilo, že si zápas odložili. Tak taky požadoval kontumaci? Takže i u vás jsou retardi.

   • Panu Petříkovi, nepříznivci Slavie, jsou obě pražská “S” u pr…., ale kontumace by byla jedinou spravedlivou událostí, která by dovolila dohrát tento ročník. Na základě frašky konce loňské sezony očekávám něco podobného i letos! V původním příspěvku jsem uvedl jen fakta a vznesl dotaz.

 3. Pane Petřík, nezodpověděl jste mě, jako NEpříznivec slávie, zda jste o rudé lůze taky psal, když si slávisti odložili zápas. Děkuji za odpověď. Stačí napsat ANO nebo NE.

  • Vašemu dotazu nerozumím. Proč bych psal o rudé lůze, když si zápas odložila lůza slavistická s už doloženými protekčními vztahy s lůzou epidemiologickou.

 4. Tak naposled, když slávie byla unavena a měla covida a pak zase hned ne, psal jste tady něco o edneské rudé lůze?

  • Jen pro upřesnění. Rudou lůzou nazývám Sparťany a Slávisty bych rudou lůzou nazýval jen v souvislosti s jejich rudými čínskými majiteli. Jinak je to lůza slávistická, viz text výše, kápišto?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Messi se stal prvním hráčem, který vstřelil jednomu týmu 30 gólů!

Lionell Messi boří rekord za rekordem. Jeden z nejlepších hráčů historie se stal po sobotním utkání se Sevillou prvním fotbalistou, který vstřelil jednomu týmu v lize 30 branek!

Králové ligových statistik. Kdo má nejvíc gólů, žlutých karet či vychytaných nul?

Vrcholový sport je často měřený podle statistik. Kdo vstřelil nejvíce gólů, kdo má nejvíce asistencí, vychytaných nul či kdo nasbíral nejvíce žlutých a červených karet.

Plzeň díky hattricku Čermáka postupuje v poháru do čtvrtfinále

Plzeňská Viktoria slaví vítězství nad Hradcem Králové a postupuje v MOL Cupu do čtvrtfinále. O všechny branky domácího týmu se postaral Aleš Čermák, který v minulosti v Hradci hostoval.