Michal Trávník sparťanem! Na Letné podepsal smlouvu na tři roky

Sparta přivedla další posilu. Dle očekávání přichází pětadvacetiletý záložník Michal Trávník, který do této doby nastupoval za Jablonec. Po Vindheimovi, Kozákovi a Krejčím se tak stává čtvrtou posilou letenského celku.

Zdroj: sparta.cz

Trávník debutoval v lize v roce 2011, když naskočil za Slovácko. Díky výborným výkonům přestoupil do Jablonce, kde se postupem času stal lídrem týmu. V současné době má na kontě 134 odehraných utkání, ve kterých vstřelil deset branek.

„Michal Trávník je technicky velmi dobře vybavený, pracovitý a týmový hráč. Má přehled ve hře a je nebezpečný ve finální třetině hřiště, kde dokáže branky připravovat i sám střílet,“ říká Tomáš Rosický.

„S Michalovým příchodem se výrazně zvýší konkurence ve středu zálohy. Ta bude na hráče vytvářet tlak, aby ze sebe vydali maximum a dál se zlepšovali. Věřím, že Michal už je dostatečně zkušeným fotbalistou na to, aby očekávání a tlak spojený s působením ve Spartě zvládl,“ dodává sportovní ředitel Sparty.

„Jsem šťastný, že už to dopadlo a budu hrát za Spartu. Tomáš Rosický na mě při jednání zanechal obrovský dojem, těším se i na spolupráci s trenérem Václavem Jílkem, kterého znám z národního týmu do jednadvaceti let,“ říká nová posila Sparty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..