Soukromý život Ousmana Dembélého je opět předmětem velké kritiky

Ousmane Dembélé utržil sedmé zranění za poslední dva roky a mimo tým byl 250 dní. Jeho tahy v privátním životě čelí další kritice a k celé situaci se vyjádřil jeho bývalý osobní šéfkuchař, který tvrdí, že Francouz nežije tak, jak by profesionální sportovec měl.

Embed from Getty Images

Mickael Naya působil do prosince roku 2018 jako vrchní kuchař pro Ousmana Dembélého, jenže pak byl propuštěn hráčovým agentem, stejně jako jeho tři předchůdci. V exkluzivním interview pro Le Parisien poodkryl roušku soukromí kolem bývalého hráče Borussie Dortmund.

Ousmane a jeho doprovod ví, že budou zkritizováni ať udělají cokoliv, čili tohle padá na ně. Jsou bohatí a nezajímá je to. Ousmane je dobrý kluk, ale nemá kontrolu nad svým životem. Žije se svým strýcem a nejlepším kamarádem, kteří se neodváží mu cokoliv říct,“ řekl na úvod.

A pokračoval: „Je to šílený život. Nikdy jsem ho neviděl pít alkohol, ale nerespektuje své časy na odpočinek a není kolem něj žádná profesionální struktura. Snažil jsem se mu organizovat všechna jídla pro nadcházející zápasy a při jeho rekonvalescenci. Šlo to dobře.

Jenže od začátku je Ousmane jiný, když je se svými přáteli. Je zvědavý, otevřený a slušný,“ dodával Naya. Podle údajů bulvárních deníků měl Dembélé odmítnout sobotní vyšetření po zápase a místo toho odletěl soukromým tryskáčem do Senegalu, což jeho zástupci popřeli.

Připomeňme, že už dříve se pod palbu kritiků dostal jeho nespořádaný život, kdy do pozdních ranních hodin hrál videohry a různě se poflakoval. Od příchodu krajan Antoina Griezmanna se, jak se jen zdálo, blýskalo na lepší časy a Dembélé se dal do kupy. Dlouho to však nevydrželo.

2 KOMENTÁŘE

  1. Já ho nemám rád, přímo ho nesnáším. A hodně lituju Tondu Griezmanna, že s ním musí být na hřišti od svého příchodu do Barcy. Griezmann potřebuje mít míč a od doby kdy do Barcelony přišel mu nikdo z jeho spoluhráčů pořádně nepřihrál a Dembele nejméně. Takto to dál nepůjde.

    • přitom na záběrech z videí a sociálních sítí jde vidět, že spolu perfektně vycházejí a chvíli se zdálo, že Dembélému příchod Griezmanna prospěje a uklidní se … bohužel se to však zatím neděje a potvrzuje se má první skepse, když před těmi dvěma lety přišel za tu obrovskou palbu :/ kdyby aspoň nebyl každou chvíli zraněný, on to v noze má a je správně drzý, ale pokud za ta svá zranění může z tak velké části, pak bych se opravdu nebránil jeho prodeji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..