Souboj Vémoly s Kinclem? Zajímavá varianta do budoucna, říká Ondřej Novotný

Vzhledem k komplikované situaci ohledně koronaviru se v posledních dnech řešilo, zda dojde k zápasu Vémoly s Lohorém. Toho se ujal Patrik Kincl, který se nabídl jako náhradník. Jak jeho výzvu vidí promotér Ondřej Novotný?

Zdroj: instagram.com/karlos_terminator_vemola/

K zápasu Vémoly s Lohorém téměř určitě dojde, a tak v OKTAGONu tento rok Patrika Kincla již neuvidíme. Dle promotéra Ondřeje Novotného ale může k zápasu s Vémolou dojít.

“Já jsem byl rád, že se Patrik udržoval, nicméně jsme se o tom společně nijak nebavili. S Karlosem jsem o tom měl jeden telefon. Nechám si obsah pro sebe, ale řešili jsme, co by kdyby,” řekl Ondřej Novotný.

“Myslím si, že je to jedna ze zajímavých možností do budoucna, protože by měl zápas Vémola vs. Kincl 2 bezpochyby obrovskou sledovanost,” dodal.

Zápasu se tak diváci dočkají dost možná již příští rok. A opět, stejně jako v zápase Vémola vs. Lohoré, by mohlo jít o titulový zápas.

“Doufám, že se k tomu dostaneme, protože by to bylo extrémně zajímavé. Určitě by si to zasloužilo, aby se takový titulový zápas případně odehrál.

Patrik by u nás ve střední váze určitě nemusel nic dokazovat a mohl by jí přímo o titul, ať už ho bude držet Alex nebo Karlos,” řekl promotér OKTAGONu.

Patrik Kincl zápasí v polské organizaci KSW, která sice bojovníkům povoluje hostovat v jiných organizacích, v případě porážky si ale v KSW nezazápasí.

Zápasníci tak mnohdy velmi riskují. Patrik Kincl by tak musel dostat zajímavou peněžní odměnu. Již v minulosti právě kvůli nízké provizi zápas v OKTAGONu odmítl.

Zdroj: Fight Club News, mmashorties.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia Praha vs. Sigma Olomouc: Preview a tipy na sázení

Jedním ze šlágrů 15. kola Fortuna ligy bude beze sporu zápas první Slavie Praha se čtvrtou Sigmou Olomouc. O favoritovi utkání je samozřejmě jasno, Hanáci však nebudou chtít dát body zadarmo. Jak zápas dopadne a na co vsadit?

Neuvěřitelná smůla! Václav Černý hrál ve skvělé formě, ale přetrhl si křížový vaz. Jak dlouho bude chybět?

Obrovská smůla znovu potkala rodáka z Příbrami. Těžká zranění znatelně přibrzdila slibně rozjetou kariéru Vaška Černého v Ajaxu, po restartu v Twente se dostával do výborné formy, ale přišlo další vážné zranění.

Okénko minulosti: VAR by mu změnil kariéru, přiznává Pavel Chaloupka

Dnes je to běžná vymoženost – míč skončí v síti, asistent (dříve pomezní) zvedne praporek a odmává ofsajd. Gól by neměl platit. Všechno se však přezkoumá na videozáznamech a nakonec je trefa uznána.