Reklama

Souboj Buchingera s Kozmou? Nejprve musí obhájit titul šampiona lehké váhy

Ivan Buchinger získal v sobotu již druhý pás organizace Oktagon! A to vše stihl během pouhých dvou zápasů v této prestižní česko-slovenské organizaci. Jsou na řadě obhajoby? Kdeže! Buchinger by rád třetí pás, tentokrát chce vyzvat krále welteru Davida Kozmu.

Ivan Buchinger je dozajista jedním z nejlepších česko-slovenských zápasníků. V prvním zápase pod hlavičkou Oktagonu bojoval o titul v lehké váze s Ronaldem Paradeiserem, kterého porazil hned v prvním kole.

Svůj druhý zápas si odbojoval v sobotu v rámci titulové bitvy pérové váhy proti Vojtovi Barboríkovi. V dost možná nejlepším zápase v historii Oktagonu vyhrál na body a na ramenou mohl mít dva pásy.

Co teď? Buchinger ihned po zápase řekl, že by rád i třetí titul, a to ve welterové váze. Té ovšem roky vévodí David Kozma.

“Na zápas jsem připravený už teď. Nemusím nic hubnout. Je jedno, že v té váze budu menší. Já jsem technický a silný. To, že jsem menší, neznamená nic. Četl jsem, že mluvil o tom, že bude mít na Sherdogu u jména Ivan Buchinger zelené políčko. Já mu ukážu, že se třemi opasky budu vypadat hodně dobře,” řekl Buchinger MMA Shorties.

Nedá se ale počítat s tím, že by se zápas konal v bližší době. O titulovou bitvu s Kozmou se totiž mají utkat Kaik Brito s Petrem Knížetem, a tak si bude muset Buchinger počkat.

V mezičase si ale bude muset zcela jistě jeden zápas odbojovat. Šampion totiž musí jednou ročně obhajovat a výhra nad Paradeiserem přišla na konci ledna.

Nyní je tak otázkou, s kým se utká. Souboj s Kozmou ale zcela jistě vyloučený není a taková bitva by se líbila valné většině fanoušků MMA.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené