Reklama

Solskjaer vysvětlil, proč nehraje Donny van de Beek

Nová posila Manchesteru United Donny van de Beek zatím nehrává tolik, jak se očekávalo. V Premier League odehrál holandský reprezentant zatím pouhých 59 minut a experti začínají tento přestup kritizovat. K tématu se vyjádřil pro klubový web trenér Manchesteru Ole Gunnar Solskjaer.

Zdroj: Man Utd

Dle trenéra Manchesteru potřebuje Donny čas na adaptaci. Když hráči přijdou do nového týmu, nové ligy, mají vždy určitý čas na přizpůsobení. Když Donny hrál, hrál opravdu dobře. To také říká hodně o naší hloubce kvality v týmu, že jej nemusíme používat v každém zápase.

Řada expertů se minulý týden k přestupu kriticky vyjádřila. Toho si všiml i Solskjaer: „To vše vypovídá o našich ambicích, ale Donny bude hrát velkou roli v tomto roce. V tuto chvíli vím, že hlavním tématem je Donny van de Beek.“

Je hezké, že někteří bývalí hráči a komentátoři pravděpodobně mají práci se s tím vypořádat, ale nemusíte nastupovat v prvních třech zápasech, abyste byli velmi důležití později.”

Na druhou stranu ale nutno dodat, že Manchester má jednu z nejlepších záloh světa, vždyť letos často střídá i Pogba. „Bude to dlouhá sezóna. Je těžké nechat některé hráče na lavičce, jako v posledním zápase byli Donny, Nemanja a Paul. Všichni jsou to záložníci, kteří jsou zkušenými reprezentanty.”

Rozhovor norský trenér uzavřel tím, že sám moc dobře ví, jaká bývá konkurence v Manchesteru, sám za něj totiž hrál. „Je těžké vynechat hráče ze sestavy, ale necítím tlak, tlak je na naše výsledky. Byl jsem součástí úspěšného týmu Manchesteru United, který měl dva fantastické hráče na každé pozici,” dodal Solskjaer.

Zdroj: manutd.com

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené