Reklama

Šok! McGregor ruší zápas s Poirierem a ostře se do něj naváží, hlásí se mu i nový soupeř

Mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem došlo v pondělí k rozepři a ta vyvrcholila velmi nečekaně. McGregor totiž oznámil, že se zápas ruší a že v termín, kdy se měla dovršit trilogie, bude zápasit s někým jiným. Přihlásil se mu i nový soupeř.

Zdroj: Andrius Petrucenia – Flickr, CC BY-SA 2.0

Dustin Poirier se s Conorem McGregorem na sociálních sítích dohadoval o nesplněném slibu, když Ir slíbil americkému zápasníkovi ještě před lednovým zápasem, že jeho dobročinné organizaci daruje na podporu 500 tisíc dolarů.

To se ale nestalo, což Poirier napsal v reakci na McGregorovu předpověď jejich třetího vzájemného zápasu. Následně začala hádka o tom, že McGregorův tým nereagoval na snahy o kontaktování ze strany Poirierova týmu a proč tomu tak bylo.

Vyvrcholilo to možná až velmi nečekaně a velmi ostře ze strany irské hvězdy. „Musíš být hodně nalitý, ty incestní vidláku. Proč stříháš ušima, ty vidláku bez mozku? Půl milionu bez konkrétního plánu? Musíš být v byznysu nový, ty blázne. Mimochodem, zápas se ruší, 10. července raději budu zápasit s někým jiným, takže si užij starý kontrakt,“ šokoval McGregor na svém Twitteru.

Není sice jasné, jak moc lze jeho prohlášení brát vážně. Jedno je však jisté. Když si McGregor něco umane, většinou to dostane.

A s kým by mohl McGregor bojovat namísto Poiriera? Nabídl se mu Michael Chandler, kterého již za měsíc čeká titulový zápas s Charlesem Oliveirou. Na sociálních sítích dal najevo, že chce uskutečnit oba zápasy.

Bude zajímavé sledovat další vývoj situace.

Zdroje: Twitter | Conor McGregor, Michael Chandler

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?