Smějící se bestie: Limberský se rozhodl skončit s kariérou, rozhodčí by jeho odchodu litoval

“VAR, jestli tohle je penalta, končím s fotbalem, klauni.” Uvedl na sociální síti Instagram po utkání Viktorie Plzeň v Mladé Boleslavi David Limberský, který do zápasu kvůli zranění nezasáhl. Západočeši prohráli po správně nařízené penaltě z 93. minuty 1:2.

Embed from Getty Images

“Mrzí mě, co napsal na sociální sítě. Můžu jen vzkázat, že by byla škoda, kdyby pan Limberský ukončil kariéru,” nechal se pro Sport.cz slyšet sudí Lerch.

Ondřej Lerch by se do historie české kopané nerad zapsal jako muž, “co ukončil kariéru Davida Limberského”. Nehledě na to, že třiačtyřicetiletý rozhodčí bude nějakou tu sezonu ještě pískat, takže by hrozilo, že obránce Viktorie Plzeň nebude posledním, kdo takto skončí s profesionální kariérou.

Přeci jen sporných momentů odpíská ligový sudí za sezonu nespočet. Aby bylo českou ligu s kým hrát, pokud se takto zachovají další fotbalisté. Ono ale jestli přeci není na čase, ukázat sebereflexi a odejít ve správný čas. Předvést, že si za svými slovy stojíte. Neochutnala ale Viktorka vlastní medicínu?

Boleslav si ze zápasu odnesla zasloužené tři body, což se aktuálně druhému celku FORTUNA:LIGY, který se prohrou vzdálil Slavii Praha na šest bodů, jistě nelíbilo.

Reakce levého obránce Plzně byla jistě psána v pozápasových emocích, ale co je psáno, to je dáno. I když příspěvek po čase zmizí, v mysli fanoušků zůstane vryt napořád.

11 KOMENTÁŘE

 1. Máš to blbě. Von nenapsal VAR, jestli tohle je penalta, končím s fotbalem, klauni, ale VAR jestli tohle je penalta končím s fotbalem klauni.

 2. Limberský je morální mrzák a doteď se neumí chovat jako chlap. Vyšňupaný a vylitý mozek je poznat zdaleka.

 3. Zajímalo by mě jestli v by v opačném případě a penaltě v nastavení pro Plzeň zde bylo také napsáno, že penalta byla nařízená správně a že Plzeň získala zaslouženě 3 body…Myslím, že pán co tento článek psal ví jak to je…Uvidíme jestli se někdy něco podobného stane zase naopak ve prospěch Plzně a tady se objeví článek obhajující jí…Mám takové tušení, že nic takového si asi nebudu moct přečíst…:-)

  • Pokud by se ten zázrak stal, tak by o tom jistě psali všude. Ono taky kdy naposledy Plzeň kopala rozhodující penaltu zaslouženě? Všichni už si zvykli na její tlačenku od berbrových poskoků a vymyšlené i otočené fauly a penalty.

 4. Do smrti nezapomenu jak Limberský nafilmoval penaltu proti Spartě,to byl výsměch všem fandům fotbalu,nechápu jak tenhle hráč si dovolí vyhrožovat že skončí s fotbalem,tak at skončí,nikomu z normálních lidí a příznivců fotbalu chybět nebude.

 5. Žádný pražský fotbalista nesahá panu Limberskému po kotníky. Viktorie předvedla, že pražsko-severočeskou miliardářskou mafii lze fotbalovým uměním odstavit od zdroje. Nyní za to bude pikat, ale dík Viktorii za roky nejlepšího českého fotbalu historie.

  • Ty máš stejně nasráno v palici jako Lžimberský, a o mafii bych raději pomlčel být tebou, však všichni dobře vědí kdo ve skutečnosti vlastní Plzeňskou Viktorku a Paclík to není.

  • Ty už ty drogy neber chlapče. Nechodíš s plzeňskýma kopačkama na tahy? Tvoje psychóza tomu odpovídá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..