Sledující O2 TV Sport se mohou těšit na nové ultra moderní fotbalové studio! Jaké jsou reakce fanoušků?

Sledující televizní stanice O2 TV Sport se mohou těšit na nové ultra moderní fotbalové studio! Jaké bude jeho vybavení a jaké jsou reakce fanoušků?

Zdroj: Pixabay

Senzační informaci přinesl na Twitteru Marek Kindernay, který má na starost chod sportovní stanice, která vysílá značnou část domácí Fortuna ligy a také prestižní zápasy Ligy mistrů. Fotbaloví fanoušci se mají opravdu na co těšit.

“Dnes nám byla schválena investice do nového studia. Hotovo by mělo být do 24. 7. Chybět nebude řada špičkových technologií, včetně velkých LED zobrazovacích panelů. Zapojíme i rozšířenou realitu, která umožní vkládat 3D grafiku nebo přenést hosta odkudkoliv do studia,” napsal výkonný ředitel Marek Kindernay.

Tyto technologie jsou součástí těch nejprofesionálnějších sportovních stanic jako je třeba Sky Sports. Jestli se O2 TV Sport dokáže přiblížit těmto poměrům, tak by to bylo úžasné. Jak na novinku reagují fanoušci?

Reakce fanoušků a varianty vzhledu

“Studia skvělá, moderátoři i hosté, program. Komentátoři špatní…zkuste zainvestovat i do lidských zdrojů a číst si připomínky lidí… Jinak palec nahoru a těším se.”

“A pak ti tam jako expert sedí Siegl, Švancara.”

Krom narážek se O2 TV Sport dočkalo i několika velice pozitivních zpráv a gratulací. Zde se můžete podívat na vizuály, které jsou ve hře. Design se pravděpodobně bude různě přizpůsobovat hrané soutěži.

Zdroj: Twitter – Marek Kindernay

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?