Reklama

Slávisté jsou plně očkovaným týmem! Očkované fanoušky zvýhodní!

Jaroslav Tvrdík na tiskové konferenci oznámil, že A-tým Slavie a všichni kluboví zaměstnanci jsou plně očkovaní. Zároveň vyzval ostatní ligové týmy, aby učinily podobné kroky. Šéf červenobílých také apeloval na fanoušky, co je čeká a nemine?

Pražská Slavia má s covidem hrozivé zkušenosti. Miniaturní, ale nebezpečný strašák několikrát přerušil slávistům tréninkový proces a proto klubový šéf vyhlásil onemocnění jasnou válku!

Jediná možnost je vakcinace a ochrana hráčů A-týmu, realizačního týmu i všech zaměstnanců pracujících v Edenu. Jenom tak se rapidně sníží pravděpodobnost výskytu nakažlivé nemoci, která už přes rok omezuje fotbal i celý svět.

“Je pro nás nesmírně důležité, abychom byli na fotbal připraveni. Je to naše práce, je pro nás důležité hrát a děláme pro to maximum, abychom hrát mohli,” řekl Tvrdík.

“Dělali jsme protilátkové rozbory a všichni mají vyšší hodnoty než 1000. S výjimkou jednoho hráče, který má Johnson, tak všichni ostatní mají vysokou protilátkovou ochranu,” pochlubil se s dobrými čísly slávistického kádru.

Jaroslav Tvrdík k fanouškům

Předseda představenstva se podělil o aktuální prodeje permanentek na sezónu 2021/2022 a neskrýval nadšení. Zároveň sdělil, že klub usilovně jedná se všemi orgány o tom, co musí udělat proto, aby se Eden mohl otevřít pro více než 50% kapacitu.

“Jako Slavie chceme podporovat očkování, vidíme to jako cestu pro Slavii, tak i pro celou společnost. Máme před sebou evropské soutěže a přejeme si co nejvíce fanoušků na stadionu,” začal Tvrdík svojí řeč na téma očkování a fanoušci.

Očkovaní příznivci sešívaných by dle slávistického šéfa měli být finančně i nefinančně zvýhodňováni na úkor těch neočkovaných.

Jaroslav Tvrdík také prozradil, jak důležitým faktorem je zaplněný Eden pro klubovou kasu. “Nejhorší možný scénář je pět evropských zápasů. Historicky jsme měli příjmy z jednoho zápasu třeba 35 milionů Kč. Jsme v očekávání toho, že by život mohl být normální,” kalkuloval na závěr.

Zdroje: SK Slavia Praha, O2TV Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Z 1 zápasu přijem 35 mil. a nejste schopni připlatit na kvalitě za Securitku 10 tis.kč na zápas ? Tak to je hodně smutné……

  • Řešíte kraviny 🙂 . Já už se na zápasy těším a doufám, že i Sparta doma porazí Rapid a postoupí 🙂 🙂 ať Rosický je dále u kormidla 🙂 🙂

   • No mě to jako kravina nepřijde spíše je to smutné když majitel Securitky po 4 letech požadá o navýšeni platby na Securitku o 10 tis.kč na 1 zápas a odpověď mu je – bohužel díky covidu na to nemáme peníze a pak se dozvíte že na nový již 10 tý rotoped za 50 tis.kč jsou peníze ihned a na hostesky za 200kč/ hod. a žranice ve V.I.P tam si také od huby neutrhnou ☹ Jinak pokud kopne Vrba konečně do zadku Dočkala Pavelku Štětinu Vidheima a k Hložkovy dá Pulkraba tak by Sparta mohla postoupit.

 2. Zm*di – šikanujete a diskriminujete zdravé lidi! Ať si připlatí nemohoucí a od přírody slabí jedinci, s těmi má zdravotnictví víc práce.

  • Koukám, že na Vás už asi Covid zanechal následky. Nikdo nikoho nešikanuje. Chcete chodit na fotbal ? Já už se těším a očkování nebyl problém. Za komouše bylo očkování taky a nikdo neremcal a jelikož je v dnešní době moderní demokracie tak každý remcá. Naopak já bych nechal všem co nenechají preventivně naočkovat v případě nákazy vše zaplatit.

   • Souhlas! Jediná vyjímka pro mladší 18 let a pro ty kteří se nemohou nechat očkovat z vážných zdravotních problému. To je to samé jako ti odpírači respirátoru v Mhd a obchodech – že v tom nemohou dýchat a podobné kecy . V ulice máme pani přes 75 roku ta má po operaci 1 plíci a respirátor ji nevadí ani když je 25 stupnu tepla a udejchá to i s 1 plicí a 20-30 letí zdraví smradi nemohou ?!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené