Reklama

“Slávista” Pastrňák vyřvával v Edenu s kotlem Baníku. Splnil si tak sen

V sektoru hostí bylo během zápasu Slavie s Ostravou hodně rušno. “Chachaři” dorazili tradičně v hojném počtu a celých devadesát minut své hráče podporovali.

Za stavu 3:0 se ostravští příznivci dokonce svlékli a dobrých dvacet minut zpívali chorály nazí. Kvalitě utkání rozhodně pomohla i jejich “přeřvávaná” s Tribunou Sever.

Jak odhalila videa na sociálních sítích, v kotli Baníku si zápas užíval i hokejový reprezentant David Pastrňák. Na jednom z nich je zachycen, jak nahý zpívá tolik populární chorál “Baník, p*čo.”

O Pastrňákovi se ví, že je velkým fanouškem fotbalu, veřejnost ho ale vnímala jako Slávistu. Často ho lze vidět v tamní VIP sekci, nacházel se v ní i během čtvrtečního zápasu s Legií Varšava.

S hráči Slavie v kabině slavil mistrovský titul ze sezóny 2019/20, někteří si ho stále pamatují z videa, kde skáče s Nicolae Stanciem a následně se fotí s Davidem Zimou, jenž následně odjíždí na maturitní zkoušku.

Novodobé legendě českého hokeje ale nelze vytýkat jakousi nevěrnost vůči Slavii. Pastrňák je velkým extrovertem a jak v jednom rozhovoru prozradil, vést kotel na sportovním zápase byl jeho dětský sen.

Zdroj: Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Hmmm to je trošku na palici ne ? 1 rok se radovat z titulu pro Slavii chodit tam do V.I.P a druhý rok si hrát v kotli Baníku na chuligána ☹ Pastu m rád ale za tohle mu ubírám “body”…….. To je jako kdyby zpěvák jedné Anglické skupiny veliký fanda Menchesteru City se 1 rok radoval s hráči Menchesteru City a další rok si šel v zápase toho to klubu stoupnout do sektoru Liverpoolu a zpíval chorály Liverpoolu ! V Anglii zcela nemožné !!

    • To máš pravdu.Pro mě naprosto nepochopitelný, pokud je tak tvrdej baníkovec když chodí do kotle a tohle dělá.

  2. Tak možná ty jsi ho vnímal jako slávistu, ty datle… Viděl jsi snad někdy slávistu z Haviřova? Nebo když se jde někdo podivat na fotbal, tak je hned fanoušek toho klubu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené