Spojte se s námi

Evropská liga

Slavia zveřejnila ceny vstupenek na Chelsea!

Zveřejněno

dne

Pražská Slavia se ve čtvrtfinále Evropské ligy střetne s londýnskou Chelsea. První zápas se odehraje 11. dubna v Edenu a vedení sešívaných nyní zveřejnilo ceny vstupenek na toto už nyní velmi očekávané utkání.

Zdroj: YouTube.com (Ultras News)

Brzy po losu se na internetu objevily první “vstupenky”. Některé fanoušky pravděpodobně postihla panika, neboť ty nejlevnější jsou za 485 euro (přes 12 tisíc korun). Naopak nejdražší sedadla na hlavní tribuně se zastavily až na částce 2 500 euro, tedy přes 64 tisíc korun.

Místopředseda představenstva Tomáš Syrovátka na svém twitterovém účtu však fanoušky Slavie uklidnil, když zveřejnil reálné ceny lístků, které brzy půjdou do prodeje.

Ceny jsou rozděleny do dvou kategorií. Pro permanentkáře a pro ostatní fanoušky. Permanentkáři mají logicky právo dřívějšího nákupu a také nižší ceny. Nejlevnější varianta pro ně je tribuna Sever, kam se dostanou již za 700 korun. Nejdražší je naopak na hlavní tribunu za 1 630 Kč.

Ostatní fanoušci si budou muset do své kapsy sáhnout hlouběji. Na tribunu Sever se dostanou za 1 190 Kč. Na londýnskou Chelsea však mohou i za 2 180 Kč, pokud chtějí mít nejlepší výhled z hlavní tribuny.

Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík v diskuzi doplnil, že na jednu permamentku si budou fanoušci moci koupit až dvě vstupenky. Také vedení v průběhu soboty zastavilo nákup permanentek na zbytek letošního ročníku, aby se dostalo na věrnější fanoušky.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama
Reklama

RUIK © 2017-2019