Spojte se s námi

Fortuna liga

Slavia Praha se nyní připravuje na klíčové boje v jarní ligové sezóně. Vrátí se titul po roční pauze opět do Edenu?

Zveřejněno

dne

Slavia má za sebou velice úspěšnou podzimní sezónu, díky níž se momentálně nachází na první příčce ligové tabulky. Dokáže ale celek z Vršovic tuto pozici uhájit před svými pronásledovateli až do konce ligového ročníku?

Embed from Getty Images

Slavia má za sebou veleúspěšnou podzimní část sezóny, v níž se jí dařilo jak na evropské, tak na domácí scéně. V domácím poháru a Evropské lize se podařilo fotbalistům Slavie postoupit do jarních bojů a v ligové soutěži jsou na průběžném prvním místě.

Slavia předváděla ve všech soutěžích, ve kterých se na podzim představila, velmi vyrovnané výkony. Během devatenácti ligových zápasu Slavia jen dvakrát prohrála a jednou remizovala. Také v Evropské lize se “sešívání” prezentovali dobrými výsledky, když v šesti zápasech třikrát zvítězili a jednou remizovali.

Největším konkurentem Slavie v boji o titul bude s velkou pravděpodobnosti Viktoria Plzeň, na kterou má pražská Slavia čtyřbodový náskok. Podzimní měření sil mezi Slavii a Plzní skončilo jasným vítězstvím pražského klubu, a to s výsledkem 4:0. Poku bychom tedy soudili, kdo má v boji o ligový titul navrch podle toho výsledku, měli bychom jasno. Avšak podobná vysoká vítězství mezi tak vyrovnanými soupeři jsou spíše unikátní.

Slavia má před začátkem jarní sezóny ve svém rukávu hned několik trumfů, a sice silný a sehraný tým, jedny z nejlepších fanoušků v lize, kteří především na domácím stadionu umí připravit pekelnou atmosféru, ale hlavně výborného trenéra.

Právě současný trenér “sešívaných” Jindřich Trpišovský již se Slavii dokázal jednu trofej vyhrát, a to trofej pro vítěze českého poháru. Dokáže tento oblíbený trenér na úspěch navázat a vrátí ligový titul do Edenu?

Reklama
1 komentář

1 komentář

  1. udolak

    14.1.2019 na 10:53

    Nedokáže.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama